Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Milyen otthoni tárgyat lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen otthoni tárgyat lehet bedugni a fenekedbe mint egy farok?

Figyelt kérdés
Amit nem interneten kell megvenni. Koszonom a segitseget.

2020. aug. 23. 18:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát, egy dildót kb. 5000 Ft környékén tudsz venni. Az arra van kitalálva, hogy punciba vagy popsiba legyen dugva; olyan, mint egy farok. Ennyit nem ér meg a saját testi épséged?
2020. aug. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%
Ugye tudod, hogy a szex helyettesítése lehetetlen? Egy jó szex nem egyenlő a farok ki-be mozgatásával. Vagyis szerintem szerezz be rá élő embert.
2020. aug. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Gumis végű fogkefét
2020. aug. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

32es menetfúró :D


Egyébként tényleg egy műfarkincával járnál a legjobban, de ha ennyire spórolsz akkor egy üveges kóla vagy sör, kiiszod és ott az üveg.


A kezdetekkor nekem egy kis kólásüveg volt a műfarok :)

2020. aug. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 manly ***** válasza:
92%
uborka, gyertya
2020. aug. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Jók, jók amiket írnak csak azokkal kurvára kell vigyázni! Mert ha véletlen elengeded éd felcsúszik akkor abból kínos, éd kellemetlen pillanatok születhetnek. Nem tudom hány éves vagy, de korházba menni vele biutos nem kellemetlen főleg ha a szüleiddel laksz még xd🤣
2020. aug. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!