Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lányok, szerintetek a passzív...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szerintetek a passzív biszex srácok közelebb állnak a meleghez, mint a heteróhoz? Vagy abszolút nem?

Figyelt kérdés

2020. aug. 30. 10:07
 1/5 anonim ***** válasza:
71%
Meleghez inkább
2020. aug. 30. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Emiatt ez kizáró ok lenne egy kapcsolatnál?
2020. aug. 30. 10:19
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Édesem, attól hogy ide ki írjátok húszötezerszer ugyan azt a kérdést, nem fogtok más választ kapni.A legtöbb nő szubmiszív, gondolom passzív ként nem vagy túl domináns.Van akit zavar, van akit nem.Sajnálom, de a többség férfiasabb férfiakat szereti, természetesen van kivétel.Nálam kizáró ok lenne, mivel nem vagyok egyáltalán domináns.
2020. aug. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
96%
K*baszott unalmas már ez a kérdés.
2020. aug. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem volt biszexuális párom, és egyáltalán nem volt sem feminim sem pedig passzív viselkedésű akár a szexuális életünkön kívül is. Sőt! Mellesleg az ágyban személy szerint vele voltam a legnagyobb összhangban. Fontos! A saját nemük iránt (is) érdeklődő személyek nem minden esetben nőiesek, ha férfiak vagy férfiasak, ha nők. Engedjük, már el a sztereotípiákat! Egyébként véleményem szerint rendkívül kevés inteligenciára vall az ilyen féle sztereotípiákban való hit és az ismerkedés lehetőségének kizárása. Nem azt mondom ezzel, hogy nem lehet saját véleménye bárkinek is az lmbt+ közösséggel kapcsolatban hanem azt, hogy egy alapvető nyitottság és tolerancia igen is az intelligencia fontos része.
2020. szept. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!