Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Csak én tapasztalom úgy, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én tapasztalom úgy, hogy a 15-19 éves tinilányok körében, szinte már divatnak számít biszexuálisnak lenni?

Figyelt kérdés
Komolyan, minden második tinilánytól azt hallom már, hogy biszexnek vallja magát.

2020. szept. 1. 14:48
A kérdező szavazást indított:
Igazad van, én is gyakran hallom ezt.
Nem, nem értek veled egyet.
66 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
12%
Ez a fiúk közt is megvan, hogy divatból buz.lnak és sok okos megmagyarázza nekem, hogy ezek gén selejtek. Hagyjuk már
2020. szept. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%

Én is gyakran hallom ezt :D És még kiegészíteném annyival, hogy bár biszexnek mondják magukat, mégis mindig csak pasi partnerekkel látjuk őket párkapcsolatban.

Ez a biszexezés általában csak duma.

2020. szept. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%
Igen vannak akik ezzel akarnak vagánykodni (meg a pasik agyát húzni) hogy ők biz' biszexek és heccből csókolóznak más nőkkel. Amúgy nem biszexek, csak divathóbort egyeseknél.
2020. szept. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%
Ez nekem is feltűnt már, és főleg a weeb meg az ilyen alternatívabb lányoknál. És már nem egynél láttam, hogy régebben "büszke biszex" volt, meleg zászlók, még felvonulni is elment, aztán leszedte a képeket, és nyoma sincsen semminek. De a kedvencem az a csaj, aki egy éve még annak tartotta magát, most pedig olyan képeket tesz ki, hogy "oké, melegek vagytok, de nem kell a pofánkba tolni" meg "fuuuj minek a pride" és társai. Szép. :D Az a baj, hogy ezek a pózerek csak hátráltatják az elfogadást, mert azt sugallják, hogy bárki lehet biszex.
2020. szept. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Sufferion válasza:
88%
Sajnos nagyon sokan vannak igen akik nem így születtek és mégis azt mondják. Mintha divat lenne. Hazudnak maguknak majd a végén ki is probálják és elidegenednek maguktól. Azt hiszik magukról hogy melegek , biszexek.
2020. szept. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Itt inkább csak arról van szó, hogy a lányok sokkal kevésbé kezelik szélsőségesen a saját nemükkel való interakciót, mint a fiúk. Lazábban veszik, és náluk több minden belefér.

Tinikorban az én lányismerőseim is szórakoztak azzal a bulikban, hogy poénból egymással smároltak, mert nekik ez nem olyan nagy dolog. Két magabiztos, hetero fiúnál viszont elképzelhetetlen lenne, hogy ilyennel szórakozzanak.

Ezek közül a lányok közül vizont, akik mikor ráébrednek, hogy ők nem kapnak hidegrázást a barátnőjük előtt való meztelenkedéstől és hasonló dolgoktól, akkor ezt úgy értelmezik, hogy "hűűű, akkor én biztos biszex vagyok!".

Aztán ahogy idősödnek, a nagy részük általában rájön, hogy a biszexualitás nem éppen ezt jelenti.

2020. szept. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
81%

Emberek nagyrésze a meleg és heteró skálán mozog, azaz a biszexségnek is vannak szintjei, kevés ember 100% heteró (aki heterónak vallja magát, de fantáziál az azonos nemről, akár csókolózik vele, az már "enyhén" biszex).

+ a mai világban kezd egyre elfogadottabbá válni a másság, és az amúgyis kalandos kedvű tinik ezt kihasználják.

10-20 éve nem volt jellemző ez a magatartás, mert nem is volt elfogadott társadalmi norma.


Ezeket figyelembe véve szerintem teljesen általános jelenség a tini biszexség hirdetése. Sokan a határon is túlmennek, időközben rájönnek, hogy nekik az azonos nemmel való csókolózás bőven elég volt, és inkább visszakozót fújnak. Teljesen normális, ettől függetlenül viszont valóban idegesítő.

2020. szept. 4. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
19%
És az miért baj, ha a tini lányok biszexnek vallják magunkat? Én örülök neki. Ezekkel olyan édeshármast össze lehet majd hozni 20 éves korukra, amikor már tapasztaltabbak lesznek, amit elképzelni is nehéz.
2020. szept. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
95%

A szexualitásban nincs fekete és fehér. Az emberek nagy százaléka a teljesen homoszexuális és a teljesen heteroszexuális között mozog. Vannak, akik kicsit jobban húznak ide, mások inkább oda.


[link]


Az internet korában az emberek nyitottabbak, hajlandóbbak a kísérletezésre, mint régebben.

2020. szept. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%

én nem tapasztalom ezt

de örömmel veszem olyan fiatal bi lányok levelet, akik egy 40-s sportos fiatalos pasival ismerkednének :D

2021. jan. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!