Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ha sokszor arra maszturbálok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha sokszor arra maszturbálok, hogy elképzelem hogy egy idősebb férfi dugja a seggem akkor már biszexnek számítok? Vagy ez belefér még a heteró gondolatokba?

Figyelt kérdés

Sokszor azon fantáziálok, hogy valaki vagy kutyapózban vagy oldaltfekve dugja a seggem és az én farkam is áll közben és így szexelünk.

Hogy a "nőjének" tekint és érzem ahogy a heréi is hozzámütődnek.

És közben nagyokat nyög és élvezkedik rajtam.



2020. szept. 2. 13:44
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Igen, minimum biszex vagy. Amúgy ki is akarod próbálni? 😏
2020. szept. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%

Érdekes, hogy valakinek a csaja akarsz lenni.

Szerintem nem gáz, ha elfogadod hogy ez van.

2020. szept. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Bi vagy. Én nem vagyok idő de szívesen megdugnám :P Ha akarod persze.
2020. szept. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

#3-as

szia

köszi hogy felajánlod:)

tudod még nem vagyok teljesen biztos magamban hogy kipróbálom-e élőben

nem akarok senkit sem hitegetni


de sokat gondolkodok rajta és nagyon vonz:) kitudja mikor szánom rá magam

2020. szept. 2. 14:32
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2020. szept. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
72%

Szerencsére az emberek nem tesznek meg mindent, ami a szexuális fantáziájukban szerepel, és ez így van rendjén!

Te még akkor sem leszel biszex, ha a valóságban megdugatod magad egy férfivel, tehát kipróbálod. Akkor leszel biszex, ha élvezni fogod, és ezért a későbbi kapcsolataikat is férfiakkal képzeled el, és dugatod a kis seggedet, amellett, hogy egyébként a nőkkek is kellemeset szexelsz. Ha a női partnerek a továbbiakban nem vonzanak, akkor pedig homoszexuális leszel.

2020. szept. 3. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
29%
Ez olyan mintha azt kérdeznéd, hogy vegetáriánus vagyok e tényleg, ha reggelire néha megeszek egy szál kolbászt vagy egy szép nagy darab szalonnát... :)
2020. szept. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
72%
#7-es, picit csúsztatsz, nem azt kérdezte! Azt kérdezte, hogy ha ő vegetáriánus létére, gyakran gondol arra, hogy hú, de megenne egy szál kolbászt, vagy egy szép darab szalonnát, akkor ő már nem vegetáriánus?
2020. szept. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
59%
#8-as: Sajnos ez esetben ez tévedés és nem hiszem hogy túloznék. Valaki nem attól lesz bi vagy meleg mert megtette fizikálisan, hogy mondjuk bármit csinált egy másik sráccal. A szexualitásod azon múlik, hogy mi az amire vágysz, mi izgat fel, mi vonz. Jó pár olyan meleg van, aki mondjuk fiatal és nem próbálta még ki, de pontosan tudja mi izgatja, és az iránt vágyódik. Mint ahogy a szűz hetero fiú is heteró attól még, mert nem jutott puncihoz. És a kérdező nem azt írta, hogy hogy átfutott egyszer egy kósza gondolat az agyán ,aztán el is hessegette. Hanem "Sokszor azon fantáziálok", ez pedig egyértelmű vágy. Olyant meg nem nagyon halottam bi vagy meleg srácoktól, hogy hosszas fantáziálás után végre kipróbálta, és rájött, hogy ja ez mégsem jó, nem is tetszik, tévedtem :)
2020. szept. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Elég homos...bár.olyan opcio nincs hogy csaj fug fekcsatolhatóssal?
2020. okt. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!