Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hogy csináljam?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy csináljam?

Figyelt kérdés
3 éve vagyok a párommal. Babát tervezünk, esküvőt és vele akarom leélni az életem. Szeretem, de ki akarom próbàlni lánnyal. Ő ezt nem hiszem hogy akarná. Kicsit féltékeny típus. Ilyenkor mit lehet csinàlni?

2020. szept. 4. 22:05
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Eldöntöd, hogy mi a fontosabb. A szerelmed és a boldog családi életed, vagy a kíváncsiságod.
2020. szept. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
26%
Valószínű kicsit furcsa gondolkodás, de számomra a saját nemünkkel történő együttlét az nem megcsalás. Nem tudnám megmagyarázni miért gondolom így.
2020. szept. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
67%
Amit az #1-es írt... illetve keress fel egy szakembert kicsit beszélgetni, miért is van ez a vágy benned. Nem elítélni fog, semmire sem fog sem le, sem rábeszélni - segíteni fog hogy megértsd magad miért van benned ez a vágy. S segíteni fog abban is hogy világos, racionális döntést tudj hozni még mielőtt elkezdenétek a meghívókat kiküldeni.
2020. szept. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
3-as, biszexuális vagyok. Ez normális, már gyerek korom óta vonzódom a nőkhöz, csak a barátomat hamarabb ismertem meg, minthogy ezeket a vágyaimat kiéljem.
2020. szept. 5. 06:47
 5/7 anonim ***** válasza:
53%
Hát azt lehet, hogy nem akarná, hogy a háta mögött szexelj egy másik nővel, de egy hármasra biztos nem mondana nemet.
2020. szept. 5. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én azt olvastam valahol, hogy mivel a női nem a szebbik nem, így a nők 80%- ban benne van a saját nemük iránti vágy. Az már más kérdés, hogy kb 50-60%- uk ezt egy egész életen keresztül elnyomja magában. Én azt mondom, hogy ha benned ennyire benned van a vágy, mindeképpen próbáld ki titokban. Mert ha ezt nem teszed meg, örökké azon fog járni az agyad, hogy milyen is lenne, és nem leszel igazán boldog. Ha jó volt, akkor tarts fönn valakivel titkos kapcsolatot, ha mem, akkor meg minden oké. De ha vágyaid vannak, akkor szinte biztos hogy kellemes élmény lesz,ezzel számolni kell.
2020. szept. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
51%
Nyilván mi férfiak is mások vagyunk, de egy édeshármasra a szerelmünkel közösen kevesen mondanánk nemet. Ha tényleg ő életed párja akkor bizz meg annyira benne, hogy elmondod mi van veled.
2020. szept. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!