Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Apák és fiúk, ti szoktatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Apák és fiúk, ti szoktatok meztelenkedni egymás előtt?

Figyelt kérdés

Mint mondjuk, ha haverok lennétek, vagy lakótársak?

Vagy ez totál tabu?



#meztelen #meztelenség #egymáselőtt
2020. szept. 8. 14:02
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
35%

Engem a szüleim úgy neveltek, hogy természetes volt, hogy nem takargatják magukat a gyerekek előtt. Kamasz korom óta undorodtam a látványtól. Felnőtt koromra sikerült elérni, hogy ne tegyék ezt.

Sokáig az volt az érv, hogy ez a normális, fiam.

Azt nagyon nehezen értették meg, hogy nekem más a normális. És én ebben a szellemben fogom nevelni a gyerekeimet is.

A meztelenség intimitás, az intimitás jelentése pedig az, hogy nem osztod meg akárkivel. A vérrokon nálam itt az "akárki" közé van sorolva, mert a nem akárki az a gyerekem szerelme/házastársa, ami egyetlen személy.

2021. aug. 18. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
50%
Igen
2021. aug. 18. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%

Kb. 13 éves koromig még láttuk egymást meztelenül sokszor. Nem kimondottan szándékosan, csak mentünk úgy fürdeni ruha nélkül, meg én mindig meztelenül jöttem ki utána. Aztán a pubertáskor már ahogy kezdett férfiasodni a cucc, meg a herék elkezdtek nőni, lógni, utána már kezdtem szégyellős lenni és már nem mászkáltam alsónaci nélkül.

Utána meg már ő sem.

2021. aug. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom miért lenne gáz ha a fiam meglát vagy én őt.

11 éves koráig sokszor bekéredszkedett mellém a kádba is.

Uszodában, ugyanúgy latjuk egymást mesztelenül a zuhany alatt.

Nyaraláskor is egymás előtt vesszük át a nacit.

Persze szándékosan nem meztelenkedek előtte sem.

12.5 éves.

Ő nem zavartatja magát előttem.

Nyáron a kerti medencébe is meztelen fürdik ha csak mi vagyunk otthon.

Persze anyja és nővere előtt nem.

Van egy nővére aki 14, persze őt utoljara 11 évesen láttam pucéron a kádba mikor fürdött.

Ő engem soha nem látott.

Szóval személy szerint én semmi kivetni valót nem találok benne!

Nyilván ahogyan idősödik majd úgy is szegyenlősebb lesz, de az uszoda tusolójában akkor sem gatyában fog tusolni es bujkálni.

2021. szept. 27. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!