Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Szerettek mások előtt meztelen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerettek mások előtt meztelenül lenni?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra, hogy akár barátnál, barátokkal meztelenül vagytok, úgy beszélgettek. Sajnos mostanság az emberek nagyon prűdek. Engem az sem zavar, ha pisilés közben lát valaki.

2020. szept. 9. 09:58
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
96%
Igen,nem zavarna. 41N
2020. nov. 12. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
95%

Igen!

Sokat vagyok meztelen, és soha nem zavart, ha mások látnak úgy.

2020. nov. 13. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
95%
igen
2020. nov. 13. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
77%

Gyakran vagyok meztelenül. Nagyon felszabadult érzés. Egyébkent hölgyek előtt kevésbé vagyok szégyellős, pasik előtt nem szívesen mutatkozok pucéran.

F

2020. nov. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem akadály buliba jártunk régen itthon nálam gyűltünk össze haverok lányok addig én el mentem zuhanyozni ki jöttem a fürdöből teljesen meztelen, először mindenki meg lepődött de aztán a társaság előtt megszokotá vált lányok előtt is, nem öltöztem fel egyből, amikor indultunk akkor öltöztem fel.
2021. szept. 5. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 mooti ***** válasza:
100%

Én mindig is szerettem meztelenül lenni és a mai napig is megragadom az alkalmat. Mindegy, hogy egyedül vagyok vagy társaságban. Volt hogy textil mentesen dolgoztam a kertben és egy barátom jött segíteni. Ő fürdőruhában. Természetesen megkérdeztem zavarja -e őt ha én tovább maradok pucéran. Mive azt mondta neki mindegy miben vagyok így nem öltöztem fel.

Most 49 éves vagyok és még mindig kellemes meztelenül lenni. Feszabadító érzés. Szívem szerint sose vennék fel textilt. Persze tudjuk ez álom mind az emberek miatt mind az időjárás végett

2021. okt. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
76%
#26: Jó lenne egy ilyen városrész, ahol mindenki nyugodtan lehet meztelenül és senki sem szólna érte. Csak sajnos sok fiatal van, aki még látni sem bírja az idősebb generációt ruha nélkül, pedig nem azért lennénk úgy, hogy őket szexuálisan bármiféle irányba is motiváljuk, hanem mert egyszerűen így a legjobb.
2021. okt. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 mooti ***** válasza:
100%
Így van. Meg könnyebben is elfogadnák az emberek egymást. Nem szólnák meg a másikat ha kövér vagy túl vékony, stb. Én speciel nem szeretem a szőrt, de van aki meg nagyon is. Ez így van rendjén, mindenki kicsit más.
2021. okt. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
100%

Én 22 srác vagyok, és örülnék neki, ha egészen a kicsiktől az idősekig tudnánk egy ilyen helyen lenni. Szívesen benne lennék egy ilyen kezdeményezésbe, ahol mindenki meztelenül tudna lenni. És ez se a pedofíliáról, se a melegségről nem szólna, mindenki fiú, lány, férfi, nő. Mind ugyan úgy meztelenül. Szerintem ez a ruha viselés az ami a szégyen érzetet és a gátlásosságot adja az embereknek. Szabadnak kéne lennie mindenkinek. És ha nem is lehet egy ilyen hely. Legalább az öltözőkben, tusolókban, ne takargassa el senki a saját neméhez tartozó másik ember elöl magát. És ez vonatkozik a gyerekre is. Az, hogy egy gyerek egy felnőttet lát meztelenül, nem rossz hatásnak kéne felfogni, hanem egy természetes dolognak. Nekem ez a véleményem. Lehet savazni, pedofilnak tartani, stb...

Várom a hozzászólásokat. És a privátokat az ellen véleménnyel.

Ha van, inkább privátban írj, köszönöm.

2021. okt. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!