Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ha volt régen, és néha-bizonyo...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha volt régen, és néha-bizonyos időközönként előjön az aranyerem attól még az "egészséges" időszakokban, amikor éppen elmúlt vagy nincs semmilyen tünetem análozhatok passzív szerepben férfival?

Figyelt kérdés

Még sohasem próbáltam ki a passzív szerepet férfival, de szívesen kipróbálnám, hogy milyen lehet megdugatni magam valakivel, de néhs előfordul még, hogy visszajön az aranyerem.

Amikor elmúlt és teljesen tünetmentes vagyok, akkor dughatok férfival? Vagy meglovagolhatok valakit?


29 vékony passzív



2020. szept. 11. 20:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Mióta van aranyered? És mitől jött ki?
2020. szept. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

hát már pár éve

szerintem az ülő munkától vagy attól hogy kicsit erőlködtem a wc-n

2020. szept. 11. 20:25
 3/3 anonim ***** válasza:
76%
Megteheted, de ugyanúgy elő fog jönni az aranyered és csak súlyosbodni fognak a tünetek. A rossz hír, hogy ha aranyered van akkor az análpályafutás számodra game over.
2020. szept. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!