Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Tetszenek a fiúk de lányba...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszenek a fiúk de lányba előbb tudok szerelmes lenni, ez még azt jelenti , hogy biszex vagyok, ugye?

Figyelt kérdés
Szóval egy srácba is tudok szerelmes lenni, de nem annyira erősen, mint egy lányba.
2020. szept. 19. 21:16
 1/6 A kérdező kommentje:
Lány vagyok.
2020. szept. 19. 21:24
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen
2020. szept. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Ha szerelmes tudsz lenni lányba akkor inkább leszbikus vagy szerintem.
2020. szept. 20. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Az, hogy valaki biszex nem feltétlenül jelenti azt, hogy mindkét nemhez 50-50 arányban vonzódik. Lehet, hogy biszexuális vagy, akinek jobban bejönnek a lányok (szerintem nálad ez a helyzet). Bár azt, hogy te milyen vagy valójában, mi nem igazán tudjuk megmondani. Végső soron ezt neked kell érezned. De legyél akármilyen is, attól még ugyanolyan értékes ember vagy mint bárki más, semmivel sem vagy kevesebb.
2020. szept. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Biztos fontos a belyeg, hogy xyz vagy... csinald ami jol esik. :D
2020. szept. 21. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is pont így vagyok. Én voltam már szerelmes fiúba is és lányba is, de lányoknál sokkal erősebb az érzés.
2020. szept. 22. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!