Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lányok, ha a pasitok bevallaná...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha a pasitok bevallaná, hogy biszex, de sohasem csalna meg, akkor megkérdeznétek tőle, hogy amúgy aktív vagy passzív bi vágyai vannak?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor melyik lenne mégis a jobb?

2020. okt. 3. 13:17
 1/6 anonim ***** válasza:
58%

Én ezt heteróként egyszerűen képtelen lennék elfogadni a párkapcsolatomban. Ragaszkodom a heteroszexuális férfi partnerhez.

Így aztán kérdéseket sem tennék fel neki, azonnal vége lenne.

2020. okt. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%

Valószínűleg megkérdezném, de nem sokat számítana, nagyon elfogadó vagyok, simán összejönnék bi sráccal ha nem lenne párom.

Melyik lenne jobb? Nem tudom, nekem mindegy. Szeretek irányítani de irányítva lenni is, nem gondolkodok végletekben.

18/L

2020. okt. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akar félrelépni akkor teljesen lényegtelen. Ha arra gondolsz hogy straponozni akarsz akkor meg nem kell köntörfalaznod mond meg a csajodnak és kész.
2020. okt. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ja, én simán kérdezgetném erről a hajlamáról. Amúgy is szeretek ilyen témákat feszegetni a barátommal.

Ha meg hűséges, akkor nem tök mindegy, hogy lánnyal NEM csal meg vagy fiúval NEM csal meg? 🤷‍♀️😄

2020. okt. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
67%
Egyik sem jobb. Van egy aktív és egy passzív oldala minden embernek. Tökmindegy, hogy melyik.
2020. okt. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
47%
Olyan nincs hogy bi vágy. Ha pasival akarja, akkor homoszexuális hajlamai, vágyai (is) vannak. Én kíváncsi lennék rá, ha szeretne róla beszélni, de nem örülnék ha pasiknál a női szerep jönne be neki. Az annyira fura és nekem férfiatlan. Bocs nem azért írom hogy lepontozz de ez a véleményem.
2020. okt. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!