Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Igaz hogy a biszexeknek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz hogy a biszexeknek a test és farok, míg a melegeknek az arc a legfontosabb?

Figyelt kérdés
Vagy csak én tapasztaltam? Mikor ismerkedek (nem olyan rég) a melegek kiakadnak hogy nem akarok arcot mutatni. A bi srácoknak a test és a farok a lényeg csak. Nem mindnek de a 80%-nak. Ezt kb abból a 20 emberből szűrtem le akikkel dumáltam. Sajna akiknek bejöttem eltűntek...

2020. okt. 8. 09:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert a biszexek csak próbálkozni akarnak, egy egyszerű szex elég nekik, amihez pénisz kell. Viszont a melegek kapcsolatot akarnak gondolom.
2020. okt. 8. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%
Nekem biszexként csak a test a lényeg, és hogy férfias, szőrös legyen a pasi.
2020. okt. 8. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem biszexként elég fontos az arc. Azért nem is értem másoknak miért nem, mert hogy áll fel a farkatok egy olyan emberre, akinek nem tetszik az arca? Egy számomra helyes, szép embert akarok megdugni.


A lányokon és a fiúkon is ugyanazokat nézem: Arc, testalkat. A nőkön sem érdekel a mellméret, a férfiakon sem a farok annyira.

2020. okt. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én arc terén csak annyit várok el hogy ne legyen unszimpi. De nem kell bejöjjön. Ha a teste szexi nekem ok. Aktív vagyok pedig. (A kérdező)
2020. okt. 8. 10:31
 5/7 anonim ***** válasza:
A test farok és a popó,amit ki hagytál.
2020. okt. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én biszex vagyok es pontosan igy van

A farok a lényeg nekem, pesze ne legyen csunya de ha jo teste a es farka van akkor en megvagyok

Persze nem tartos kapcsolatot csak alkalmikrt szeretek :D

2020. okt. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 sandrisbp ***** válasza:
Biszex pasi vagyok. Nyilván számít az arc is, az alak is, meg a farok is... de számomra a legfontosabb az alakja általában. (Férfias, izmos pasik jönnek be elsősorban, de a vékonyak is vonzanak, ha nem femininek.) Ha az alakja és a farka is jó, és alkalmi szexről van szó, nem fontos nekem, hogy különösebben jóképű legyen. Ha kicsit macis, de izmos is és az arca is jó, vonzó, és szimpatikus az egyénisége is, még lehet belőle valami - akár kapcsolat is. Ha csak a farka jó, de se az alakja, se a feje nem jön be, kihagyom....
2020. dec. 31. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!