Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lepett már meg titeket ismerős...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lepett már meg titeket ismerős/rokon mérete?

Figyelt kérdés

Haver, osztálytárs, rokon, szomszéd stb. farok, hereméretén meglepődtetek már?

Akiről nem feltételeztétek, hogy ekkora van neki?

Mondjuk egy közös nyaraláson, edzés után, bárhol.



2020. okt. 12. 11:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%
Igen, nyaraláson láttam unokatesóm farkát, eléggé meglepett, nem számítottam rá, hogy olyan nagy.
2020. okt. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
97%

igen, osztálytársam mérete lepett meg amikor szalagavatón előttünk öltözött át és a boxeron keresztül látszott milyen óriási neki

unokatesómét láttam boxer nélkül és az is nagyon meglepő volt

2020. okt. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
97%
Osztálytárs és haver is volt olyan, hogy leesett az állam amikor megláttam mekkora van nekik.
2020. okt. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
97%
Az edzőmé, meg apámé nagyon durván lesokkolt. Mindkettőt persze normál állapotában láttam.
2020. okt. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
37%
Nem, pedig naponta kb 50 farkat látok
2020. okt. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
74%

Lakótársamé. Nem egy Adonisz, enyhén szólva sem. Azt láttam, hogy lankadtan nem kicsi neki boxeren keresztül, na de állva... Az enyém gyerekméretűnek tűnt mellette (megdugtunk ketten egy csajt, ott láttam). 20/5 a farka, és nagyon kemény. Fordított példa az egyik unokatesóm, hatalmas, kigyúrt srác, rengeteg barátnője volt, aztán szerintem nincs 14 cm a farka állva sem.

Az apámén nem lepődöm meg, mert kicsi korom óta tudom hogy nagy neki, de azért durva, hogy neki lankadtan szinte nagyobb, mint nekem állva. Alig fér be a fecskébe amit hord.

2020. okt. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Honvédségnél volt egy alacsony vékony srác nyüzügének hívtuk 😆na hat volt alatta szerszám rendesen! Nem gondoltam volna
2020. okt. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
77%

Ez olyan mint h belőlem se néz ki senki semmit közbe vagy 80 srác szopott már le :D De addig jó míg nem gondolják hogy ... Amúgy átlag a farkam.

És igen volt hogy meglepődtem. Én osztálytársét láttam zuhanyzásnál és már lankadtan vagy 18 volt neki. Anno. Meg mi 8.osztályban vertük együtt fiúk. Ott volt egy srác akinek 14 évesen már 20 cm volt. Lemértük. Roma volt a fiú. Persze ment a verseny kinek mekkora. Sajna csak 3x volt ilyen "buli" és a gimibe még kb szóba se tudtam hozni a közös verést külön-külön se mert mindneki b-zisnak gondolta sajna.

2020. okt. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Kollégámé lepett meg zuhanyzás közben. Lankadtan combközépig ért neki.
2020. okt. 13. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Apámén meglepődtem, hogy kB ugyanakkora mint nekem.
2020. okt. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!