Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Bizonytalan vagyok az érzéseim...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bizonytalan vagyok az érzéseimben, most akkor bi vagyok?

Figyelt kérdés

Szóval eddíg erős érzelmeket, talán mondhatom azt, hogy szerelmet lányok iránt éreztem,lányként,viszont a fiúk is tetszenek, őbeléjük is tudok szerelmes lenni, de sokkal kevesebb érzelemmel..., nem annyira intenzív. HA sokat gondolok egy lányra, egész nap, ha felkelek már őrá gondolok, elgondolommilyen lenne megcsókolni, stb.., szívesen vagyok a társaságába, zavarba jövök a jelenlétébe, akkor az már fellángolás?

Amúgy volt már egy csajjal simi, csók, ilyen apróságok és tetszett is, de nem mentünk tovább, mert ránknyitottak, meg utána szégyeltem magam, mivel a szüleim leszidtak...


2020. okt. 13. 21:58
 1/3 anonim ***** válasza:
követem.
2020. okt. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen. Tudsz szerelmes lenni fiúba és lányba is, így egyértelmű. Az már egy másik dolog, hogy a leírások alapján inkább a lányok jönnek be, de ez nem baj. A biszexek soha nem egyformán vonzódnak mindkét nemhez.
2020. okt. 14. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez nem vészes állapot. Sokkal jobb biszexnek lenni, mint egyértelműen csak melegnek, vagy leszbikusnak. Ez nem egy vészes állapot, mert így lehet férjed, gyermekeid, de ugyanakkor olykor olykor lányokkal, nőkkel is tarthatsz fönn kapcsolatot, amiről senki nem tud, max a férjed.

Én heteró férfiként, nem bánnám ha bi lennék. Szélesebb lenne a kielégülési paletta.

Picit néha irigykedem is a nőkre, mert ők következmények nélkül szophatnak szép nagy hím tagokat.

2020. okt. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!