Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Milyen érzés volt először...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés volt először péniszt szopni?

Figyelt kérdés
Mennyit vacilláltatok előtte?
2020. okt. 20. 17:39
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Az első egymásnak ki érés után sokáig erőlködtem bebizonyítani magamnak, hogy hetero vagyok. Ez nagyjából működött is addig, amíg egy csaj nem szopott le. Bevillant, hogy milyen jó volt a barátom farkát megfogni, és kiverni neki. És milyen lenne, ha a számba is venném, és leszopnám? Amikor lehetőség lett volna kipróbálni, mindig visszatáncoltam, hogy fúj, ez nagyon b*zis. Aztán megtörtént. Kicsit furcsa volt az addigi puncinyalásokhoz képest, hogy egy farok van a számban, de hamar elmúlt ez az érzés, és élveztem minden pillanatot. A legjobb az volt, hogy bele élvezett a számba, én meg lenyeltem a friss, meleg anyagot.
2020. okt. 21. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%

Ki érés = kiverés!

#1 vagyok

2020. okt. 21. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%

Sajnos még nem tudom, de nagyon szeretném már kipróbálni és valakit élvezésig szopni.

27F Bp

2020. okt. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Az első anno a saját farkam volt, úgyhogy mindenképp meg akartam tenni, nem volt vacilálás. 😀


Középsulis koromban már sok barátomat le szerettem volna szopni, de nem mertem sose senkinek bevallani, hogy bi vagyok, mert eléggé heterós, fiús iskola volt, féltem az esetleges kiközösítéstől.


Az első kölcsönös szopást már huszonéves koromban hoztam össze internetes fórumon egy nálam idősebb és tapasztaltabb sráccal.


Nem volt rossz, először engem szopott élvezésig, le is nyelt mindent, isteni volt. Aztán csere, én szoptam, és én is a számba engedtem az ő adagját, és én is lenyeltem. Fura érzés volt. Sőt utána volt egy kis ijedtség bennem, nehogy elkapjak tőle valami betegséget, de nem volt semmi baj belőle. 😄😄 Ráadásul szép nagy vastag, hosszú, kemény farka volt, máig tisztán emlékszem rá.


Azóta már sokkal ügyesebben szopok, amihez az is kellett, hogy korábban magamon próbálgattam a technikámat. Ma már nem tudom magamat leszopni, de akit leszopok, az mind élvezte. 😊😊

2020. okt. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Számomra nagyon fura volt.

Nagyon izgatott de féltem is.

Én vacilláltam, de partnerem határozottab volt.

Összeségében élveztem

2020. okt. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én élveztem volna, de elvette a kedvem amikor megláttam hogy mennyire nem szép a másiknak
2020. okt. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
82%

Számomra érdekes volt - addig csak szopattam, de valahogy ahogy az ágyon voltunk mindketten jött a gondolat: "miért ne?". Ami meglepett az a makk puhasága, nem erre számítottam!

Ahhoz képest, hogy először csináltam neki azért jólesett, próbáltam mélytorkozni (visszaadni amit kaptam), de sajnos nekem nem megy. :(

Végül a hasamra élvezett és lenyalattam vele, majd jól megdugtam a száját, a torkára élveztem.


Összességében jó volt - nem lettem függő, de már nem zárom ki ha úgy alakul a dolog, bár a punci nyalás jobban bejön, de ez se rossz.

2020. dec. 27. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon fura, mert nekem metélt farkam van, neki meg fitymas volt, de mindketten megmutaztuk egymásmak mit és hogyam szeretünk.
2021. aug. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!