Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ha előjön a lányos időszakom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha előjön a lányos időszakom és nagyon vágyom a lányokra és kapcsolatban vagyok egy fiúval akkor a vágy alábbhagy ha mondjuk hármasozunk?

Figyelt kérdés

2020. okt. 21. 23:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem hagy abba csak lehetőséged van megélni a vágyaidat és nem frusztrálnak.
2020. okt. 21. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem igen.
2020. okt. 21. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
vagy ezt anélkül is ki lehet bírni? Sajnos nincs tapasztalatom csak rémes emlékeim mikor ez az időszakom volt..
2020. okt. 21. 23:52
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ha éppen szerelmes vagy, akkor nem akarsz majd mást, mert ugy fogod erezni hogy a párod mindint meg tud neked adni. Persze, lehet színesíteni mindkettőtök életét hármassal, de mivel a testi-lelki kielégülésed megvan, nem fog ez olyan nagy elemi szükségletként előjönni.
2020. okt. 22. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én már hallottam olyanról akinek a kapcsolata közben is előjött. :(
2020. okt. 22. 08:56
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz, mert nekem sajnos minden egyes kapcsolatomban kijött újra és újra. Ilyenkor elgondolkodom, hogy biztos tényleg szeretem az illetőt? Vagy ha szeretem is, akkor mellette szeretek kiélni ilyen élvezeteket is.
2020. okt. 22. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként meg lehet azt beszélni kapcsolat elején is, hogy te biszex vagy, és néha szeretnél hármast vagy lánnyal "félrelépni". Ha te szinte biztosra sejted hogy elő fog jönni a lanyos időszak, jobb ezt letisztázni, majd megnézed hogy reagál. Sokan gondolják egyébként úgy, hogy azonos neművel nem megcsalás, de ezt csak akkor tudod meg, ha megkérdezed a párod véleményét róla, kommunikálj. Mert ha teljesen elzárkózik a dologtól, akkor nincs jövőd vele.
2020. okt. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen, de nagyon kicsit csak.
2020. okt. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!