Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Láttátok valaha az osztálytárs...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Láttátok valaha az osztálytársaitok farkát?

Figyelt kérdés

Milyen érzés volt?

Kiábrándító, nagyobbat vártatok mert kicsi volt, vagy rácsodálkoztatok, hogy nem is hittétek volna, hogy neki "ekkora"


(A kérdés kollégára is vonatkozik és volt osztálytársra, csapattársra.)

Kort írnátok?



2020. okt. 22. 10:44
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
100%
Láttam többnek is. 26/f
2020. okt. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 alonelyman ***** válasza:
89%
igen, gimiben és persze mindnek nagy volt ahogy kell....
2020. okt. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 anonim ***** válasza:
94%
Igen, az egyiket a gimi után részegen le is szoptam és ő is engem. 21/f
2020. okt. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 anonim ***** válasza:
100%
koliban kb mindenkiét láttam a zuhanyzóban
2020. okt. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 anonim ***** válasza:
93%

Igen lattam. A boxerjaban alig latszott csomag de amikor levetkozott az oltozoben meztelenre hogy zuhanyozzon akkor derult ki hogy lankadtan oriasi.

Masik egy nagyon bekepzelt es felvagos srac volt. Rola lekerult a boxert a szorbol alig latszott neki.

Kirandulason lattam tobb merevedest is.

2020. okt. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 anonim ***** válasza:
90%
Én láttam egyszer a WC-ben az egyik osztálytársamét, hülyéskedésből mutattuk meg, mikor pisiltünk a piszoárnál. Jól meg is lepett, hogy mekkora neki lankadtan is. Illetve egy másik osztálytársam, aki amúgy nagyon kanos volt mindig, rendszeresen felizgult óra közben is. Közel ültem hozzá, aztán viccből mutogatta, hogy mennyire áll neki, a nadrágon teljesen látszott az egész formája, oldalra volt hajtva neki. Minimum 18 cm lehetett neki, és betonkemény, a farmernadrágon is kidomborodott teljesen, mikor ráfeszített.
2020. okt. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 anonim ***** válasza:
68%

Most komolyan, mit kell ekkora majrét csinálni a pélóméretből?

Igen, láttam minden csapattársam farkát az öltözőben. Volt, akié kisebb volt, volt, akié nagyobb. És?

2020. okt. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 anonim ***** válasza:
96%
én rendesen meglepődtem. volt egy vézna, de 190 magas osztálytársunk, és nem scak simán nagy volt, neki, de nem hittem a szememnek, mikor letolta a nadrágot. ezek szerint igaz a sztereotípia, hogy vékony magas fiúknak nagy szerszámuk van. sztem ha azt beteszi a csajnak, tuti nem felejti ...
2020. okt. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 anonim ***** válasza:
91%

5


"Masik egy nagyon bekepzelt es felvagos srac volt. Rola lekerult a boxert a szorbol alig latszott neki."


na ilyenkor szokott az ilyen típus visszavenni az arcából :XD azért hirtelen a helyére kerül az egója a többi fiú között, ha látja h neki van a legkisebb.

2020. okt. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 anonim ***** válasza:
72%
8-as nem, nem igaz. :)
2020. okt. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!