Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Meleg lehetek vagy biszex?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg lehetek vagy biszex? Miért nem egyértelmű kérdés ez?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok. Eddigi életem során csak csajjal voltam szóval full heterónak gondoltam magamat. 1 éve már hogy szakítottam a legutolsó barátnőmmel (tavaj október elején) és eléggé viharosan váltunk el egymástól így pár hónapig megfogadtam hogy szingli leszek hogy feldolgozzam a szakítást meg ilyenek. 2-3 hónapra rá voltem egy buliba és egy meleg srác meg rámhajtott én meg azt mondtam neki hogy biszex vagyok. Nem tudom miért mondtam, szerintem csak magányosnak éreztem magam és azt akartam hogy keljek valakinek. Akkor este még órákig beszélgettünk és másnap rám írt messengeren hogy tök jól èrezte magát velem meg ilyenek, de lekoptattam. Amiért még mindig köcsögnek érzem magam. De utána ez a srác járt folyton a fejembe és hogy végülis én is tök jól érztem magamat. 2-3 hétre rá hogy lekoptattam ráírtam hogy bocsi és hogy én is tök jól éreztem magamat. Masnap visszaírt hogy elég bunkó voltam én meg mondtam hogy tudom és elkezdtünk beszélgetni. Egy hétig minden nap órákig beszélgettünk és gondoltuk hogy akkor találkozunk. De nem randi vagy ilyesmi hanem csak úgy. Pár hónapig(3,5-4) így ment hogy rengeteget beszéltünk és találkoztunk de még mindig nem randiztunk. Egyik éjszaka szokásosan beszélgettünk és megkérdeztem hogy nincs-e kedve ilyenkor (hajnali 2-3 fele) kijönni és csak sétalgatni a dunaparton. Egyszer ilyen filmbe illően megcsókolt a holdfénybe. De tökre filmbeillő volt. Nekem olyan volt mintha kb életembe először csókolóznék. Majdnem megfagytam mert olyan rohadt hideg volt de csóktol meg fellobant bennem a tűz. Utána még beszéltünk és mindketten hazamentünk. Másnap megbeszéltük hogy nincs köztünk semmi és csak barátok vagyunk. Mivel mi csak barátok voltunk így elkezdett más pasikkal beszélgetni és találkozgatni. Mi még mindig beszélgettünk és találkoztunk csak nem annyit. Agusztus vége volt amikor volt egy kisebb csalódása és feljött hozzám. Kibeszélte a dolgokat utána elkezdtünk nézni egy filmet és lassan odabújt hozzám én meg átkaroltam. Mire a filmnek vége volt gyakorlatilag a feje már az ölembe volt. Amikor a filmnek vége volt felkelt nyújtózkodott és megkerdezte nem e nézünk meg egy masik filmet mert tud egy nagyon jót ami tuti tetszene nekem (egyébkent egy kicsit filmőrült). Mondtam hogy oké de iszok mert szomjas vagyok és hogy ő kér-e. Ittunk egy pohár valamit(már nem emlékszem) és bekapcsolta filmet. Én leültem a kanapéra és ő egyből a fejét az ölembe tette, mire végelett annak a filmnek is ő bealudt én meg utálok és félek is egy alvó embert felébreszteni (ne kérdezd miért én se tudom) és adtam neki egy puszit majd én is elaludtam. Azután meg szinte természetessé vált hogy munka után egyből hozzám jön fel és egyszer megvolt a 2. első csók és gyakorlatilag itt vagyunk a jelenbe. Egyébként utólag elmondta hogy csak megjátszotta hogy bealudt és kíváncsi volt mit reagálok és meglepődött de kellemesen csalódott.

Én amióta szakítottam a barátnőmmel egyszer se volt olyan hogy egy lányra gondoltam volna vagy akartam volna bármit is egy lánytól. Nem tudom hogy azért mert ez a srác hamar színrelépett vagy miért de egyszer se volt az hogy le akarok feküdni egy lánnyal. Nem tudom hogy akkor most biszex vagyok- vagy meleg vagy mi is vagyok.



2020. okt. 23. 17:54
 1/7 A kérdező kommentje:
Az esetleges helyesírási hibákér bocsánat én amit észrevettem kijavítottam.
2020. okt. 23. 17:55
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Végigolvastam és 0 szex volt benne.Én vagyok a nap balekja :(
2020. okt. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Hm, jó kérdés. Voltál már lánnyal, de ez a sztori elég b**zisan hangzik, azt is meg kell adni.


Szerintem ha még vagy újabb 5 évig egyáltalán nem gondolsz majd csajokra, akkor meleg lettél. De most inkább azt mondanám mi.


Amúgy a szexnél kikre gondolsz? Kikkel csinálnád?

2020. okt. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

3.

Amúgy leginkább vele.

De mivel még nem voltam pasival az izgat és azt szeretném kipróbálni

2020. okt. 23. 18:28
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
4. Melyik rész? Te dugnád meg őt, vagy ő dugjon meg téged?
2020. okt. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igazából mindkettő de az hogy én őt az jobban.
2020. okt. 23. 18:50
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha full heterónak gondoltad magad aztán most itt van ez a srác és többet érzel iránta, igen biszex vagy.


20L/bi

2020. okt. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!