Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Valóban biszexuális vagyok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban biszexuális vagyok?

Figyelt kérdés

Körülbelül fél éve kezdtem el megkérdőjelezni a szexualításomat — akkor még nem volt olyan komoly a dolog, csak tetszett néhány lány, amit persze nem tudtam hova rakni. Az idő múlásával azonban egyre frusztrálóbb lett az egész; nem tudom eldönteni, hogy csak szépnek és kedvesnek tartom-e azokat a lányokat, vagy valóban be is jönnek.

Aztán van egy lány, aki egyel fiatalabb nálam. Kissé maszkulin a stílusa, nagyon-nagyon rendes és szinte biztos vagyok benne, hogy az lmbtq közösség tagja. egyszerűen folyton csak rá gondolok, nem megy ki a fejemből.

De aztán jönnek a negatív gondolatok. Mi van, ha csak bebeszélem magamnak, hogy tetszik? Mi van, ha nem is vonzódom hozzá, csak azt szeretném?

Nagyon frusztráló ez az egész, és végre pontot szeretnék tenni a végére, meg akarom ismerni magam, de nem tudom, mit tegyek. Talán a kezembe kéne vennem az irányítást, és elkezdeni beszélgetni vele, s hagyni, hogy magától alakuljon a dolog? Vagy beszéljek inkább róla a szobatársammal? Ha jól tudom, ő is hasonló cipőben jár, csak ő nem igazán foglalkozik a szexuaításával, csak csinál, amit jónak lát.

Mit gondoltok, hogyan cselekedjek?



2020. okt. 23. 20:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Akkor tudod meg, ha belevágsz és kipróbálod.
2020. okt. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szabad vagy, tedd, amit a szíved diktál.
2020. okt. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonymousreview60 ***** válasza:
A puding próbája az evés. Én egyszer azt mondtam a terapeutámnak a szexualitásomban kételkedve, hogy jó lenne egy méterrúd, amivel ez mérhető, de sajnos ilyen nincs. Ki kell próbálnod! Hovatovább, mivel abban a korban vagy (gimnázium, egyetem), amikor még sok minden változhat, érdemes lenne kipróbálnod.
2020. nov. 4. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Add át magad, éld bele magad aztán megtudod. Remélem összejössz a lánnyal ❤️

18f

2020. nov. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!