Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » A melegek és bik között miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A melegek és bik között miért nincs annyi helyes férfi?

Figyelt kérdés

Én bi vagyok, felregisztráltam a tinderre.


Ha olyan fiúkra szűrök mondjuk 22-30 között akik fiúkat keresnek, 100-ból 99-et balra kell húzzak, csúnyák, femininek, stb.


Ha átállítottam a saját nememet nőre, tehát hogy a heterokat lássam, ott kb. min 30% bejönne.


Más tapasztalt ilyet? Miért csak a csúnyák, "selejtesek" lesznek bik, melegek főleg?


Vagy esetleg a fullos pasik nem ilyen helyeken ismerkednek, mint tinder, planetromeo? Esetleg instán? Mert ott nem annyira vagyok járatos.


2020. okt. 24. 13:31
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Ahogy írod,mert csak a csúnyák és selejtesek lesznek bik és melegek.
2020. okt. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
61%

"Ha olyan fiúkra szűrök mondjuk 22-30 között akik fiúkat keresnek"

Szerinted mindenki kiírja az adatlapjára, hogy meleg vagy bi?

Én is fent vagyok, és más partnerkeresőkön is, és rengeteg olyan ember ír rám akinek az adatlapján hetero szerepel és nőt keres :D :D

Érdemes próbálkozni a "heteroknál" is.

2020. okt. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

2: Én sem írom ki.


De nyilván ha nyitott lenne a fiúkra, beállíthatná, hogy jelenítse meg mindkét nemet neki. De nem állítja be.


Te úgy tinderezel, hogy a nemed pl. átállítod nőre hogy a full hetero pasikat is láthasd, és ők is téged, hátha matcheltek?

2020. okt. 24. 15:03
 4/6 anonim ***** válasza:

Először is kinek mi a helyes. Egyébként van sok helyes pasi. Az hogy te ennyire válogatós vagy nem mások hibája.


Másodsorban pedig mert te kifutó modell vagy?

2020. okt. 25. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Dehogy nincsenek!
2020. okt. 28. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy intelligens az app és a te külsődhöz illő partnereket ajánl fel.
2020. okt. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!