Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hiperspermiás srácok, ti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hiperspermiás srácok, ti lemértétek mennyi jön?

Figyelt kérdés

Úgy értem milliliterben, vagy evőkanál adagonként, kíváncsiságból?

Soha nem voltatok rá kíváncsiak?



2020. okt. 25. 10:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Le. Konyhai merleggel. Mivel kb olyan a surusege mint a viznek ezert nagyjabol annyi ml mint amennyi gramm. Nekem atlag olyan 60g. Valamikor tobb, valamikor kevesebb. Nem tehetek rola. Eleg zavaro, hogy mar fel nap utan erzem a nyomast.
2020. okt. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

20-30 ml

20F

2020. okt. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
79%
Hogy lehetsz ennyire rákattanva egy betegségre? (Mert igen, az az.) Kezeltesd magad.
2020. okt. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
63%
Én nem mondanám betegségnek, szerintem speciel izgató ha sok. 19L
2020. nov. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is nagyokat szoktam élvezni, különösen, ha sokáig izgatom magam. És imádom. A volt barátnőm is imádta, amikor rengeteget spricceltem.
2020. nov. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!