Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lehetséges, hogy valaki élete...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy valaki élete végéig össze van zavarodva a szexuális orientációjával kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Alapvetően heteróként gondoltam magamra nagyon nagyon sokáig, huszonpáreves koromig, de képtelen vagyok lefeküdni egy férfival, Még akkor sem, ha nagyon tetszik, bár ebből max kettőt találtam eddig életemben... Emiatt azt gondoltam hogy aszexuális vagyok, De ez sem igaz mert amikor épp nem a depressziós időszakomat élem van hogy heteken keresztül olyan férfiakra gondolok akik tetszettek vagy arra kettőre, akikbe szerelmes voltam, Sőt még vagyok és a mai napig, Az más kérdés hogy a depressziós időszakomban szerintem valóban a szexuális vagyok és nem érdekel senki és semmi. Bipoláris vagyok egyébként. Aztán azt gondoltam hogy lehet hogy demiszexuális vagyok és azért nem tudtam még együtt lenni senkivel mert nem találkoztam olyannal akibe szerelmes voltam vagy extrém módon vonzottam volna hozzájuk.(Azzal a kettővel, akikbe szerelmes voltam, Sosem találkoztam élőben.)

Aztán nagyjából egy évvel ezelőtt ismertem meg egy lányt akivel kapcsolatban már nem tagadhattam magam előtt hogy tényleg vonz szexuálisan, Viszont soha az életbe nem tudnék beleszeretni vagy bármit érezni iránta, az csak férfivel megy. Viszont ezek szerint azt már kijelenthetem magamnak hogy teljesen hetero nem lehetek, ha ennyire intenzíven álmodoztam már egy lányról. Bár nem tudom, lehet hogy róla is csak fantáziálni jó, Ha oda kerülnénk valószínű hogy furcsa lenne És talán már nem is akarnám.

Az hozzátartozik, hogy Borderline és szociális fóbiás vagyok, És nagyon félek mindenféle fizikai fájdalomtól, nem bírom elviselni Egy hatalmas katymasz ez az egész, Szerintem nincs még egy ilyen ember...


2020. okt. 26. 16:46
 1/7 A kérdező kommentje:
*vonzódtam Bocsi a hibákért, diktáltam az egészet
2020. okt. 26. 16:47
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
Túlreagálod.
2020. okt. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Lol ok.
2020. okt. 27. 03:39
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a szexuális orientáció nagyon elméleti dolog (kategória). A gyakorlatban az embert mindenféle erotizáló ingerek érik és az adott helyzettől függően vagy bekövetkezik szexuális cselekmény is, vagy nem.
2020. okt. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Jó lenne, ha felkeresnél egy szakembert a fóbiáiddal. Természetesen a fájdalomtól való félelmeddel is kezdeni kell valamit, főleg, ha még szűz vagy. A lányoknak általában fáj a szüzesség elvesztése. Ha félsz a fájdalomtól, akkor lehet, hogy életed első szexe az utolsó is lesz.
2020. okt. 29. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
27 vagyok, Ha eddig képtelen voltam elveszíteni, akkor már nyilván ezután sem fogom... Pontosan tudom hogy mennyire fáj ez a dolog, voltam már nőgyógyásznál és tampont is használtam már, egyszer el is ájultam a fájdalomtól. Eleve azt undorítónak tartom, hogy a nőknek ennyire faj a Szüzesség elvesztése, A mestruáció, a szülés, a férfiak pedig ebből a világon semmit nem tapasztalnak meg. Szerintem ez egyszerűen undorító az élettől...
2020. okt. 29. 07:54
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdezö ! Addíg, amíg valakinek egy kifejezést kell találni a szokásaihoz, addíg valóban össze is fognak ezek az emberek zavarodni.

Vannak olyan emberek, akiknek mindegy, hogy kivel, csak szex, jó szex legyen. Ezek nem azon gondolkodnak, hogy most akkor én bi vagyok, vagy mi ? Szexelnek, és igazuk van. Csinálják csak úgy, ahogy jólesik, oszt kész. Nem szavakat keresnek, hanem szexelnek.

2022. febr. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!