Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Van aki a méretes pénisze...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van aki a méretes pénisze ellenére sem hajlandó vagy nem tud piszoárba vizelni nyilános helyen?

Figyelt kérdés
Helyette inkább a fülkét használja?

2020. okt. 31. 12:41
 1/7 anonim ***** válasza:
31%
Én pont azért nem nagyon merem mert nagyon pici
2020. okt. 31. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
31%
Én bátran használom a piszoárt, lankadtam is szép nagy a kolbi.
2020. okt. 31. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem attól függ, hogy kinek mekkora a farka, van akit egyszerűen zavar a mások jelenléte, és azért nem tud pisilni. Én is ilyen vagyok, mikor van 10 hely, de a másik közvetlenül mellém áll, akkor leblokkolok, nem tudok pisilni akkor sem, ha előtte majdnem behugyoztam. Pedig nem mikropéniszem van, igaz, nem is valami nagy (10 cm lankadtan) de nem szégyellem. Nem a mérettől függ.
2020. okt. 31. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
92%

#3 egyetértek! Csak akkor tudok piszoárnál vizelni ha tutira nem jön be senki. Vagy ha már elkezdtem, akkor nem akad el. De amúgy fülkébe megyek mindig.

24f

2020. okt. 31. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Vérpéniszem van lankadtan mint egy kisfiúé de pont lesz.om ki látja ki nem, simán odaállok a piszoárhoz, öltözőben sem törülköző alatt cserélgetem a fürdőnadrágot.
2020. okt. 31. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
81%
én nem férek be a fülkébe miatta, szóval kénytelen vagyok piszoárba...:(
2020. okt. 31. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Lankadtam szerintem teljesen átlagos vagyok, de sose befolyásolta ez a vizelést
2021. jan. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!