Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lányok mit gondoltok, bepróbál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mit gondoltok, bepróbálkozhat nálatok egy meleg srác?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Egy 28 éves, jó kiállású budapesti meleg fiú vagyok. Eddig legalább is melegként éltem, de az utóbbi időben elkezdett izgatni milyen lehet lánnyal. A fiúk körében elég jól feltalálom magam, aktív, domináns partner vagyok. Lánnyal nem voltam még, nem tudom lelkileg hogyan viszonyulnak a szexhez, de kész vagyok tapasztalatot szerezni.


Ti visszautasítanátok egy pasast csak a melegsége miatt? Ez a félelem kedvemet szegi a kezdeményezéstől.


Köszi a normális válaszokat!



2020. nov. 15. 00:04
 1/10 anonim válasza:
68%
Milyen xar szöveg.Egy meleg nem azért meleg mert lányokkal akar lefeküdni, érzelmi inteligenciád meg valahol a 0 és a nulla között lehet.
2020. nov. 15. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem, ha már az elejétől őszinte vagy, nem lehet gond. Egy nyitott lánynak nem lesz semmi baja azzal, ha előre leszögezed, hogy "figyi, csak fiúkkal voltam eddig, de kísérletezni szeretnék. Nem tudom, hogy tényleg tetszeni fog-e, úgyhogy a biztonság kedvéért szeretném, ha nem lennének elvárások köztünk hosszabb távra." Ennyivel igazából tartozol is az adott lánynak, nehogy összetörd a szívét. Ha már előre tudja, hogy csak egyszeri alkalomról van szó, és bele is megy, nem lesz semmi gáz.


Ha bejön az élmény, király! Akkor bi- vagy panszexuális lehetsz. Ha meg nem, nem. Kipróbálni ki lehet, nem leszel tőle kevésbé meleg.

2020. nov. 15. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
26%
#1 szerintem ne ítélkezz, én is meleg vagyok, sokáig csak srácokkal voltam, csajokkal max csók. De engem is érdekelt, milyen lehet lánnyal és kíváncsiságból kipróbáltam. Érzelmileg nem tudnák hozzájuk vonzódni, de testileg belementem. És biztosan nem vagyok bi, hanem sajnos meleg
2020. nov. 15. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
25%
Heteró nőknél biztos nem.
2020. nov. 15. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sem lenne probléma ha az elejétől őszinte vagy. Habár lehet hogy megfordulna a fejemben hogy megpróbálsz átverni és ezzel a szöveggel akarsz bizalomba férkőzni, ágyba vinni.

De ezt 1-2 kérdéssel ki lehet deríteni hogy igazat mondasz-e. Ha bejönnénk egymásnak simán belemennék ha meg nem jön össze, hát ez van, több is veszett Mohácsnál.

Én nem hiszek amúgy a végletekben, szerintem az emberek többsége egy kicsit bi.

2020. nov. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
67%
A heteró nőknél próbálkozz,ők szeretik az ilyet
2020. nov. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
56%
Ha már ilyenek érdekelnek, akkor "lehet" mégsem vagy te teljesen meleg, inkább biszex, aki még nem mert lányoknál kezdeményezni, mert fiúkkal jobban érezte magát, illetve jobban vonzódott hozzájuk.
2020. nov. 16. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Meglepődnék, ez önmagában nem lenne akadály, ha bejön (alkalmira).
2020. nov. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Aztán mégis hogy gondoltad a bepróbálkozást? :D
2020. nov. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Most ha azt mondjuk igen,akkor bepróbálkozol,ha nem akkor,elmúlik a kíváncsiság? Próbáld meg,és kiderül.
2020. nov. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!