Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lefeküdtem a barátnőmmel?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdtem a barátnőmmel?

Figyelt kérdés
Péntek este nálam aludt a barátnőm mert már nem tudott hazamenni este miután együtt tanultunk. Korábban is csókolóztunk már poénból, de most nem tudom, hogy eljutottunk odáig, hogy egymást simogattuk. Nem értem magam, most akkor biszexuális vagyok?

2020. nov. 15. 11:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha a fiúk is bejönnek, akkor biszexuális vagy, igen. Ha nem jönnek be a fiúk, akkor meg leszbikus.
2020. nov. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Noren1989 ***** válasza:
7%

Folytasd egy kicsit, kezd felállni a pömpölőm :D


Amúgy akkor valószínű nőnemű vagy, szóval sejthető a biszexualitás, ha a férfiak is megmozgatnak.

2020. nov. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, van benned egy enyhe biszexualitás. Nem kell aggódnod e miatt van még vele ugyanígy pár millió nő a földön mégsem csenget be hozzájuk az inkvizíció hogy kínpadra cipelje őket.
2020. nov. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen van benned hajlam!

Idővel kialakul!

F

2020. nov. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
84%
Ha jó volt és élveztétek a dolgot valószínű lesz még folytatása is és mivel a pasik is ugyanúgy szerepet játszanak nálad úgy néz ki igen.De semmi baj élvezd csak nyugodtan azt csináld ami jó és majd később kialakul minden!
2020. nov. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Biszex vagy, de nyugi, ez nőknél gyakoribb, mint hinnéd. Én is kipróbáltam sok mindent, mégis anya vagyok és van egy szerető családom.
2020. nov. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Smárolás simizés...együtt tanulás. Játszanak a hormonok. Mennyi vagy 16,17 még bőven alakul a szexuakitásotok. Ez inkább csak kiváncsiság.

Kivánod a csajt,szerelmes vagy belé?

Nem! És ez sem volt "lefekvés" csak lájtos petting. Ha egymás bugyijába nyultok na az már a lefekvés előszobája. Ha kinyaljátok egymástakkor lesz lefekvés.

2020. nov. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Tetszett? Megismételnéd? Tovább mennél? Tetszik a barátnőd vagy más lányok?
2020. nov. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!