Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Elmondanátok homofób édesanyát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondanátok homofób édesanyátoknak hogy biszexek vagytok?

Figyelt kérdés

21/l

Mindig is undorral beszélt a leszbikus nőkről, ma is csak 1 szó erejéig kerültek szóba egy sztoriba amit meséltem neki, és egyből sóhajtozott, meg elhallgatott, és halkan megjegyezte hogy ezek nem normális emberek.. Sajnos tudom hogy mennyire undorodik tőlük. Úgy érzem hogy amíg nincs ténylegesen barátnőm addig felesleges ezt elmondani neki, de olyan rossz eltitkolni hogy ki is vagyok valójában, hogy én nem láttam sosem a különbséget egy férfi és egy nő között.

Apum még megértené szerintem, azt mondaná hogy azt csinálok amit akarok. De anya esetében ez más, ő 100% hogy megutálna, és szégyen lennék a szemében. Lehet kicsit azért is szeretném elmondani, mert nem tetszik ahogyan beszél a melegekről. Még nyíltan nem vitáztam vele erről, mert féltem hogy kicsúszik a titok, és még nem voltam felkészülve arra a szitura.


Szóval van itt valaki, aki bevallotta homofób szülőnek hogy mi is a helyzet a szexualitásával? Hogy ment a dolog?


2020. nov. 25. 22:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Fuuu nekem mindkét szülőm ilyen. Én mindig rájuk szólok hogy hagyják abba, mi is emberek vagyunk. Nem tudják rólam hogy biszex vagyok, de mivel mindig bevédem a melegeket, szerintem sejtik.

Egyébként én is úgy vagyok vele hogy amíg nem lesz barátnőm, addig nem mondom el nekik. 20/L

2020. nov. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak neki nem,senkinek.Ebben az országban még midig nem akarják

elfogadni a másságot,sajnos.

2020. nov. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem! Addig biztos nem, amíg együtt éltek. Akkor is meggondolnám, ha már külön lakásod van. A legnagyobb mozgatóerő az lehet, ha egy másik lánnyal tartós párkapcsolatban vagy. De még akkor is elmismásolhatod, nem kell akkor se azonnal elmondani. Nyugodtan mondhatod, hogy a barátnőd, munkatársnőd, stb.
2020. nov. 27. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyszüleim tudták meg véletlenül, azóta fel sem hívnak.. Én szoktam őket hívni de nem veszik fel azóta soha.. több mint 1hónapja tudták meg, még nem éreztem idejét hogy elmondjam, ráadásul teljesen régimódi mindkettő.

Nehezíti a helyzetemet hogy transz is vagyok azt aztán hogy tudom megmagyarázni ha egyszer lesz lehetőségem beszélgetni velük :c

2020. nov. 27. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha külön költözöl, s lenne barátnőd vagy ilyesmi, teljesen természetesen mond a dolgokat, nem kell nagy bátorság gyűjtés, könnyek közötti, bejelentés, dobpergés, taps, egymásra borulás, ezeket soha nem értettem.

Mit csináltál mostanság lányom?

Nyaraltam a barátnőmmel.

Milyen barátnő?

Egy éve ismertem meg, nemsokára összeköltözünk, miért, probléma?

2021. jan. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!