Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mennyire nehéz bekerülni egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire nehéz bekerülni egy pár mellé hármasnál?

Figyelt kérdés

Itt egy férfi-nő párra gondolok, és ha vannak itt ilyen párok akkor ti milyen személyt kerestek hármashoz. Fiút? Lányt? Aktív vagy passzív legyen a harmadik fél?

Kort és nemet írjátok légyszíves.


Bi fiú.



2020. dec. 9. 16:00
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Én benne lennék, feleségem nem. Attól függ, egy izmosabb, mackósabb pasi jöhetne feleségem örömére. Fiatalabb, vékony srác pedig nekem. Csaj is inkább vékony, fiatal :) 26F
2020. dec. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Egy swingerben nagyon könnyű - igaz csak hetero alapon, s leginkább nagyobb többes lesz nem csak 3-as.

A neten... ott meg nagyon nehéz, rengeteg a kamus mind a párok között, mind a "jelentkezők" között így igen erősen szelektálni fognak a párok (napi x tucat megkeresést kapnak).

2020. dec. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nőként viszonylag egyszerű ugyanakkor ha korban nem vagy annyira válogatós és megfelelő helyen keresel semmi sem lehetetlen
2020. dec. 12. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
fiuként voltam már párral de annyira nem volt jó .
2020. dec. 12. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nőt szeretnék harmadiknak, de a férjem még nem ment bele a dologba.


27/N

2020. dec. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Miis nőt szeretnénk harmadiknak csak nem találunk rá jelentkezőt 24L
2020. dec. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi lányt vagy párt..28L 35F
2020. dec. 13. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!