Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Milyen íze van a pénisznek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen íze van a pénisznek?

Figyelt kérdés

Kezdő biszex férfiként kipróbálnám egy másik férfival de még nem tudom hogy milyen íze van és kicsit parázok a sperma le nyelésétől , de mindenképp meg akarom tenni

És még azt szeretném kérdezni hogy mindenképp fáj e az első anál szex mert akkor ha összejön túl lennék az első alkalmon.



2020. dec. 14. 23:31
 1/10 anonim ***** válasza:
92%

Az első anál akkor nem fáj ha nem kapkodjátok el. Olaj alapú síkosító, sok türelem, tágítás, lassú mozdulatok. Nekem 3 napig sajgott a s*ggem utána mert tágítás nélkül csak gondolt egyet és bedugta. Igaz ráköpött de az lóf@sz. Szóval a fájdalom partnertől is függ. Azóta nem csináltam de szerintem nem fáj ha türelmes a dom.


Plusz a faroknak nincs külön íze ha nem pállott, hanem frissen mosott. Az hogy a szádba élvezzen vagy se azt meg te döntöd el kipróbálod e vagy sem. Mindenkinek más íze van. Valakinek egész jó citrusos, valakinek gesztenye valaki (ha sokáig nem verte ki és ivott is alkoholt, dohányzott vagy drogozott) elég sz*r és gusztustalan íze tud lenni. Szóval csak ügyesen.;)

2020. dec. 14. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%
Mint a pacalnak
2020. dec. 15. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
99%
Én mikor kiváncsi voltam akkor megnyaltam a sajátomat, lehet neked is ez lenne a megoldál
2020. dec. 15. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
99%
Farokíze van.
2020. dec. 15. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ. Nem egyforma. Nekem általában tetszik a farok íze a számban.
2020. dec. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyből durr bele és már anál is ?

Ha ennyire félénk vagy először javaslom keress valakit közös hokira csak, azt ha találkoztok akkor eldöntöd, hogy tovább mész-e az orálig és mégtovább.

Nálam is így volt.

2020. dec. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy emlékszem jó íze van neki.

Sajnos régóta nem volt a számban.

2020. dec. 21. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

A farokna farok íze van, ha jól megmossa és nem izzadt akkor semleges,mint bármelyik más bőr felületnek.

A spermának:jó esetben sos,lehet még más is pl. édes. Ha savanyú vagy keserű akkor lehet baja,de nem törvényszerü. Sokminden befolyásolja.


Popsiba.nem vagy igen teljesen egyén fűggő. Illetve ha megvan az összhang,nyugalom,stb akkor te is ellazulsz akkor mindenképp jobb. Olyat válassz aki ,ha fáj akkor abba hagyja. Es nem durcizik meg hasonlók.

2020. dec. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Sós
2020. dec. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 sandrisbp ***** válasza:
100%
A tiszta farok íze semleges, de hát ugye jön az előnedv, annak is van egy enyhe sós íze, meg hát nem is mindig lehet megmosni közvetlenül a makkot előtte, attól is függ, van-e fityma, vagy körülmetélt, stb. A sperma íze egyfelől egyénenként kicsit változó, és a táplálkozási szokások, dohányzás, alkohol is befolyásolják. Ha valaki nem dohányzik és nem eszik túl fűszeres dolgokat, akkor kifejezetten finom ízű is lehet a spermája :). De ha eléggé vonz a másik pasi, az ízétől függetlenül is jó élmény lesz, ha a szádba élvez.
2020. dec. 29. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!