Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszexuális lennék?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszexuális lennék?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 23 éves lány vagyok. Eddig csak fiú párkapcsolataim voltak, viszont a nőket is megnézegettem. Aztán nem olyan régen együtt is voltam egy lánnyal és bevallom szexuálisan jó volt, viszont utána akkora bűntudatot éreztem..Abban biztos vagyok hogy egy nő iránt nem tudnék többet érezni sem kapcsolatot kialakitani vele. Viszont szexuálisan (nem mind után, csak a nőiesebb nők iránt) érzek vonzalmat. Biszexuális lennék?

2020. dec. 17. 14:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Enyhén biszex vagy. Nem csinálnék ebből nagy ügyet.
2020. dec. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Velem ugyanez. Férfiakkal tudok elképzelni mindent, nőkkel csak szex vonz. Ez van. :)
2020. dec. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen az vagy, mert szexuálisan izgat. Definíció szerint a "heteroromantikus biszexuális" típus, azaz érzelmileg a férfiakhoz kötődsz, de szexuálisan a nők is vonzanak, izgatnak. Ne legyen bűntudatod, a biszexuális nők jelentős része ilyen. Inkább fogadd el magad. A társadalom nem ítéli el annyira a női biszexualitást, persze nem tartozik a társadalomra mert magánügy az ágyban ki mit szeret :)
2020. dec. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam lehet kinövöm ezt, de miota "szexuálisan érni" kezdtem vonzottak a nők. És mikor ez megtörtént akkor jó volt, viszont mai napig nem érzem tisztának a lelkiismeretem, nagyon furcsa érzések játszodnak le bennem.
2020. dec. 17. 15:35
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Engem is a nőies nők izgatnak szexkapcsatra ha találnék ilyen nőt, biztosan sokat találkoznánk. :D


Bár barátom is van... De attól mindig is le akartam feküdni egy lánnyal is.

2020. dec. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Velem is hasonló a helyzet. Szexuálisan izgatnak a nők is ha bar nem próbáltam ki még velük.

Csak férfiakkal volt kapcsolatom eddig.

Valahogy nálam is az van, jogy

2020. dec. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!