Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Miért van az ,ha jobban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az ,ha jobban megszeretek egy lányt ( én is lány vagyok), és megosztanám vele a mélyebb gondolataimat, ezzel együtt mintha mélyebb érzéseim lennének felé, biszex lennék?

Figyelt kérdés
szóval van egy lány most is, akinek szeretnék a közelében lenni , kedvelem az érintését, néha zavarba is vagyok a jelenlétébe. össze vagyok zavarodva, miért vannak ilyen érzéseim,egyáltalán miért reagálok így, mással is van hasonló?

2020. dec. 19. 00:58
 1/9 A kérdező kommentje:
ez miatt nem is merek barátkozni...
2020. dec. 19. 01:00
 2/9 anonim ***** válasza:
78%
Lehet, hogy csak ennyire vágysz a barátságra. De, az is lehet, hogy biszex vagy. Majd kiderül.
2020. dec. 19. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%
Ennyi alapján nem tudjuk megmondani. Lehet, hogy az vagy.
2020. dec. 19. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nyugodtan merjél barátkozni. Ismerd meg magad, és ha biszex vagy akkor az vagy. Nincs ezzel semmi gond. Ha a barátaid lesznek, idővel úgyis elmondod nekik és szerintem nem fogják nagy dobra verni.
2020. dec. 19. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
79%
Attól, hogy barátkozol valakivel, még nem leszel szerelmes belé.
2020. dec. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Mondjuk a szüleim eléggé ridegen neveltek fel, így nekem egy kicsit furi bensőséges kapcsolatot kialakítani másokkal. A párkapcsolat téren is vannak kötődési problémáim. Amúgy még általános iskolás koromban volt egy kis előjáték egy csajjal, ami tetszett, de mivel anyuék eléggé leszidtak, bűntudatom volt, meg szégyen érzetem...
2020. dec. 19. 16:05
 7/9 anonim ***** válasza:
59%
Egy kis előjáték? És ezek után nem vagy biszex?
2020. dec. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
utolsó, én akkor még nem voltam tisztába, hogy mit is teszünk, de amúgy nem volt semmi komoly, puszilgattuk egymást, egymás testét, ilyesmi...
2020. dec. 19. 20:56
 9/9 anonim ***** válasza:
89%

Lehet csak kíváncsi vagy. Én személy szerint nem mondanám magam biszexnek de azt se hogy nem vagyok az. Viszont egy időben elég sokat olvastam/néztem a leszbikusságról/biszexualitásról és voltak napok amikor úgy mentem az utcán, hogy mikor rám mosolygott egy csaj akkor úgy voltam vele, hogy "hm, vajon bejönnék neki?" Illetve álmodtam is már leszbi szexről.


De aztán belegondolok abba, hogy bármit csináljak egy lánnyal... Az meg hogy csókra, ujj és nyelv munkára vágyok... Az lehet csak simán annak tudható be hogy ki vagyok éhezve és már mindegy lenne milyen nemű az alany akitől kapom.


Szóval szerintem ezen is érdemes elgondolkodni, hogy mennyit kattog az agyad most a témán és hogy egyébként mennyire vagy kihézve.


De egyébként... Próba szerencse, mondták már? Puhatolozd ki a lányt. Lehet ő is kíváncsi. :D

2020. dec. 20. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!