Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Meg lehet élni biszex prostiké...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg lehet élni biszex prostiként Németországba/Ausztriába?

Figyelt kérdés
18 19 20 évesen? Vékony magas passzív vagyok de ha muszáj akkor aktiv is lennék.

2020. dec. 29. 11:21
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
96%
-ban
2020. dec. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
ha nem egy stricinél dolgozol, akkor simán meg is gazdagodhatsz. Egyedüliként meg készülj fel, hogy nincs , aki bevéd, meg rádszállhatnak sokan.
2020. dec. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát, meg, ugye, ez momentán nem a legkovidkompatibilisebb iparág.
2020. dec. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Semmi kép nem striciként. Mennyit lehetne ellején elkérni? Melyiket javasolnátok melegbárban/bordélyház vagy inkább magamat felteszem társkeresőre/prosti oldalra?
2020. dec. 29. 11:32
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
#3 ha leragasztja a partnere száját, akkor nem annyira veszélyes
2020. dec. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
79%
#2-es: Bevéd? Az meg mit jelent? Szerintem ez helytelen szóösszetétel. Helyesen: megvéd. De komolyan érdekel a véleményed.
2020. dec. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
80%
#6 szerintem meg helyes összetétel :) a megvéd és a bevéd között van tartalmi eltérés. amióta emlékszem, már létezett ez a szó. #2. voltam
2020. dec. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
74%

Amúgy nem szóösszetétel, hanem igekötős (be- vagy meg-) ige (véd).


A bevéd nem mai kifejezés, de nem a mai jelentésével használták régebben, hanem a sportban, amikor a kapus egy lövést bevédett. Magyarán nagyot hibázott úgy, hogy hozzáért a labdához, de nem tudta hárítani, hanem maga is tevőlegesen hozzájárult, hogy gól legyen belőle.


A bevéd mostani jelentése csak egy-két évtizedes (én ilyen VV „hősöktől” hallottam először a 00-s években).

2020. dec. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
80%
Meg lehet élni, az más kérdés hogy milyen élet - már bocs - hímr.gyóként élni. Ha dugni akarsz csináld ingyen, élvezetből.
2020. dec. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
39%

#6-os vagyok. Rendben, a kapus bevédheti a gólt, ezt elfogadom.

Viszont a 'megvéd' helyett 'bevéd'... Hááát, ezt a magyartalan, erőltetett kifejezést inkább meghagyom a vv-hősöknek. Csak az a baj, hogy ezek a szellemi rövidnadrágosok túl nagy hatással vannak az egyszerűbb népekre.

2020. dec. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!