Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hetero fiúk, ti mit szólnátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hetero fiúk, ti mit szólnátok hozzá ha a barátnőtök bevallaná hogy biszexuális?

Figyelt kérdés
2021. jan. 3. 13:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%
Feleségül venném
2021. jan. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Semmit.
2021. jan. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
66%

Ezt


[link]

2021. jan. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
44%
Örülnék neki. Indulhatna a hármasozás.
2021. jan. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavarna!
2021. jan. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
85%

Engem se zavarna, sőt, inkább még kicsit izgatna is! Néztem a neten többször leszbi videókat, izgató volt ahogy 2 lány egymással csókolózott, nyalakodott, meg minden, de komolyan az volt!

Így akár ezt személyesen át is lehetne élni, szerintem nem lenne így nehéz rávenni, hogy keressünk egy másik biszex lányt is hármashoz!

2021. jan. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
4%
Hánynék.
2021. jan. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Semmi bajom nem lenne vele.

Sőt, talán így a hármas is összejöhetne :D

2021. jan. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
81%

hát lehet a nőkre is qurva féltékeny lennék ":DDD

minden esetre elég nehéz szerintem biszexnek lenni...

nincs igazi barátság mert a szexualitás mindig közbe szól!!!

ettől függetlenül a hármas még nem garantált mert attól mert még valaki mindkét nemet vonzónak lássa az nem azt jelenti hogy több emberrel is akarná...

persze az esetek egy részében nagyobb erre az esély hogy lesz egy tartós harmadik fél

ez mondhatni egy pozitívumnak


minden esetre sokkal komplikáltabb lenne a kapcsolat

ahogy mondtam "nőkre féltékenykedni" benne van ez is a pakliban főleg egy tartósabb kapcsolatban mert bizony lesznek és vannak olyan szituációk amikor félmeztelenül vagy meztelenül mutatkoznak a nők egymás előtt


én úgy gondolom azért egy jó párkapcsolatban a felek nem keresik a flörtölés és a kukkolás lehetőségeit és mások-idegenek figyelmét...

2021. jan. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

#6-os vagyok. Kiegészíteném a dolgot: az azért kissé fájna, ha a barátnőm elhagyna egy nőért! (már ha lenne barátnőm, mert amúgy sajnos szingli srác vagyok)

Amúgy ismerek egy hasonló példát: egyik kolléganőm 11 évig élt együtt boldog párkapcsolatban egy volt kollégámmal, élettársak voltak. Aztán a srác férelépett, összejött egy másik kolléganőnkkel, az elhagyott csajból pedig 2 hónap után előtört a nőkhöz való vonzódása, és összejött egy leszbi kolléganővel a másik műszakból, sőt, azóta állítólag már el is jegyezték egymást! (bár nem tudom, hogy ez Magyarországon hogy van) Na de az elhagyott csaj ennek ellenére azóta kétszer is célzottan kacérkodott velem! :/

2021. jan. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!