Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Szerintetek sportos és sportol...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek sportos és sportoló 60 éves nős férfi találhat olyan fiatalabb, férfit- fiút, aki szívesen lecummantaná őt? Hol keresse?

Figyelt kérdés

2021. jan. 6. 16:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
találhat simán
2021. jan. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
62%
Először is gondolkozzon el, hogy miért akarja megcsalni a feleségét...
2021. jan. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%
2-esnek üzenem - nagyon egyszerü a válasz . Mert a felesége nem , vagy rosszul csinálja , de ellenben vagyik rá !
2021. jan. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Igazából a fiús szexre a különlegessége miatt vágyom. A férfi test nem úgy vonz mint a női. Fiúra nem a teste, az illata miatt izgulok, hanem a helyzet különlegessége miatt.

S ha beindulok, akkor szívesen veszem kézbe is a partnerem fkát.


A feleségem isteni szerető, s szpni is jól...... :)


Igazából próbálok vele közösen összehozni egy fiús hármast.

2021. jan. 6. 17:26
 5/8 anonim ***** válasza:
80%

Én meg azt mondanám a kettesnek hogy ha majd 60 éves lesz akkor újra tárgyalhat a dologról. Vagy ha együtt él majd valakivel sok sok sok évet és már nem úgy néz majd ki egyikük se mint az elején. Azonban a szeretet meg esetleg a közös lakás, stb összetartja őket. Ettől még szeretheti...


A kérdésre válaszolva. Semmi se lehetetlen.

2021. jan. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

a regnevem ffi1960Bp.


Ebből kitalálható épp 60 éves vagyok :)

2021. jan. 6. 18:41
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én kíváncsi hetero vagyok, és alapból benne lennék az ilyesmiben, de óvatosságból nem egyszerre! A szopás az egyetlen, amit kipróbálnék férfin, hármas szexben sem volt még részem, viszont imádok puncit nyalni, de félek egyszerre a kettőt! Mármint szopni és nyalni ugyanazon alkalomkor - nem tudom, hogy ebből nem-e lenne valami komoly fertőzés?! :/
2021. jan. 7. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vetném meg a lehetőséget,ha kölcsönös lenne. A hármas sem hangzik rosszul.

47 vagyok és nős.

2021. febr. 15. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!