Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Nőnek született nem bináris...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőnek született nem bináris identitásúak, ti szexuálisan melyik nemhez vonzódtok?

Figyelt kérdés

2021. febr. 2. 19:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
35%
Én a pingvinekhez.
2021. febr. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
33%
Visszamegyek a suliba, veszek még pár órát, aztán hátha megértem, kitől akarsz válaszokat.
2021. febr. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
49%

Az hogy mi a nemi identitasod, semmivel sem befolyasolja a szexualis orientaciodat, attol meg lehetsz bi, pan, poly, queer, aszex, akár hetero vagy meleg is, plussz még nem is beszéltünk a romantikus vonzodasrol (pl. bi romantikus aszex, stb. Stb.) Rengeteg az árnyalat, ezert is olyan szép az LMBTQ+ skála. :) Maximum annyit tudok elkepzelni ami relevans lehet, hogy mint nem binaris ember nyitottabb lesz a hozza hasonló cipoben jaro emberekre, szoval az önmaga megismerese folyamatán nyithat az újdonság felé szexualisan akár.


En pl. kb. 2 eve coming outoltam transz srácként, elotte csak nokkel voltam, szoval leszbikuskent éltem. Es kb. Egy éve vagyok ugy hogy szexualisan bi lennèk inkább, de komoly kapcsolatot, érzelmi kötődést csak nővel tudok elkepzelni és megélni, ferfivel csak testiség.


Remélem valahol válasz volt a kerdesedre. :)


24

Bp.

2021. febr. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha ez számít volt pár évem amikor volt egy "nem vagyok olyan mint a többi lány" korszakom, és biszex vagyok.
2021. febr. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
25%
Én delfin vagyok...
2021. febr. 3. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
61%
Én agender nem-bináris vagyok és aszexuális.
2021. febr. 6. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Kincsesne ***** válasza:
19%

TERMÉSZETESEN, tehát NORMÁLISAN a FÉRFIAK közül választjuk li, kivel akarunk CSALÁDOT ALAPÍTANI, hiszen az az ÉLET RENDJE, hogy az ÉLET FOLYTATÓDJON.

Mindenki KOMOLYTALAN, aki azt hiszi, hogy a teste csak játékszer, és bármit csinálhat vele és belőle, mint valami lego-elemekkel.

A nő és a férfi EFYÜTT arra született, hogy a férfi a nőnek gyermekeket nemzzen, a nő pedig megszülje a gyermekeket. Én - anyaként boldog vagyok, hogy "részt vehettem a teremtésben"! ÉLETET ADHATTAM új embereknek, - és a felnevelésük. szépre-jóra tanításuk EMBERHEZ MÉLTÓAN a LEGSZEBB ÉRTELMET adták az életemnek.

Az ÉLET NEM játék. Azonban könnyebb az élet nehézségeit elviselni: HUMORRAL.

Akit sikerült már abnormális útra félrevezetni, figyelje meg, mi lesz az életüket már eljátszott abnormálisakból idős korukra - ha egyáltalán megérik. Keserű, magányos emberek, akiknek már nincs kivel és mivel játszaniuk, - és a kenyerüket a normális emberek normálisan felnőtt gyerekei vetik, aratják, őrölik, dagasztják és sütik meg.

A gyerekeket nem szabad FÉLREVEZETNI, de akit sikerült, felnőtt ésszel még ráébredhet, és normális útra térhet. Remélrm.

2021. febr. 8. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Csakegysajt95 ***** válasza:
85%
Utolsónak xD hagyjuk már ezt a természetes dumát 🤦😄 mindenki legyen boldog úgy, ahogy akar. Ha én nőként akarok nővel lenni (nem vonz a nemem de ha vonzana is kinek mi köze hozzá) ? Fogadjuk már el egymást
2021. febr. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Én pl. aszexuális vagyok, vagyis szexuálisan egyik nemhez sem vonzódom. Romantikusan általában a feminin és/vagy androgün emberekhez vonzódom, biromantikusnak tekintem magam. De ez csak én vagyok, nem minden nembináris ugyanolyan. Magamon kívül két másik nembináris személyt ismerek, egyikük biszexuális, a másik heteroszexuális.


Ja, és amúgy attól, hogy a papírjaimon "nő" szerepel, nem születtem nőnek. Nembinárisnak születtem, mindig is az voltam.

2021. márc. 7. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A pasikhoz.
2021. jún. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!