Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Volt már dolgotok olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sandrisbp kérdése:

Volt már dolgotok olyan sráccal (vagy esetleg ti magatok ilyenek vagytok-e), aki elélvezés után nem lankad le, és egymás után, zsinórban, pihenő vagy kisebb szünet nélkül zsinórban 5-6-szor is el tud élvezni?

Figyelt kérdés
Volt egy taxisofőr haverom, aki addig nem érezte teljesen befejezettnek az orális együttlétet, amíg legalább 5-ször nem élvezett el egymás után - így aztán legalább egy-másfél órán át sz..hattam :). Se előtte, se utána senki hasonlóval nem találkoztam, magam se bírtam sose 2-nél többször egymás után elmenni...

#zsinór #elélvezések száma #orál (fiúknak)
2021. febr. 5. 11:58
A kérdező szavazást indított:
Ismerek ilyen srácot!
Én magam is ilyen vagyok!
Ilyet nem ismerek, de olyat, aki kettőnél többször is pihenő nélkül el tud menni, olyat ismerek (vagy én olyan vagyok)!
Sajnos egyik fenti válasz se igaz rám.....
128 szavazat
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
94%
Szigorú értelemben véve szünet nélkül nem megy. Kell egy kb. fél perc szünet, hogy újra harcra kész legyek, és így akár egymás után 5-ször is képes vagyok elmenni (a rekord 8 volt), de egyre nehezebben. Elsőre ha nagyon fel vagyok izgulva, akár pár perc alatt elmegyek. Az ötödik már majdnem egy óráig tart.
2021. febr. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:
oké, fél-egy perc szünet az belefér természetesen, az még nem igazi szünet - meg a másik félnek is kell egy kis levegőt kapnia :). Az igazi szünet az szerintem olyasmi, amikor 5-10 perc vagy akár fél óra is kell ahhoz, hogy újra jól essen, ha izgatnak (vagy ha esetleg épp önkizel, te izgatod magad...). A taxis esetében, akiről beszéltem, is voltak ilyen rövidebb szünetek, beszélgettünk is picit, stb, de ő ezek alatt pici pihenők alatt is kemény maradt (nem tudom, hogy csinálta).
2021. febr. 5. 12:47
 3/37 anonim ***** válasza:
100%
5-6 nem is de voltam olyannal akinek a 4 orgazmus ment
2021. febr. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
100%
Előfordul ilyen, de ritka mint a fehér holló. 2 méteresnél magasabb emberek is vannak (genetika és egyéb hatások eredőjeként) mégsem jön veled szemben az utcán 5 percenként.
2021. febr. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
100%
Ha jó a csaj akkor nekem is összejön, az első után elég 1-2 perc szunet, de a második után kicsit több is kellhet.
2021. febr. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
100%

A szexhaveromnak általában két menet simán megy anélkül hogy közben elernyedne.

Nekem kell kb. 20-30 perc szünet.

2021. febr. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:
hatos: Én is olyan vagyok, mint te... mondjuk felállni újra viszonylag hamar is fel szokott állni, 10-15 p nyugi elég, de újra elmennem ma már csak ritkán sikerül utána. De egész fiatal koromban se ment egy nap alatt 3-nál többször, hogy elélvezzek - nekem az volt a csúcs.
2021. febr. 24. 14:22
 8/37 anonim ***** válasza:
100%
3 elvezes volt a max amit a szamba kaptam zsinorban
2021. febr. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
93%
Ha kiverem utána is mereven áll is tudom folytatni es ahogy termelődik az egyből ki is jön. Van hogy akár egy óráig folyamatosan verem. Így vagyok már 31 korom óta kb és most vagyok 18.(cseréld meg a 31be a 2 számot)
2021. márc. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
100%
Nekem lenne egy kérdésem, még pedig hogy a első után mennyire lehet élvezni. Mármint ha elmentek egymás után többször akkor a 2,3,4 épp olyan jó? Én még nem voltam senkivel, és maszturbálás nem fogott meg annyira h többször megcsináljam magam, max pár órás szünettel.
2021. márc. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!