Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ilyen létezik? Szeretem a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen létezik? Szeretem a férfiakat és a nőket is, viszont úgy érzem hogy férfival nem tudnék szexuális kapcsolatot létesíteni, kissé undorít is. Nővel igen. Ez hogy működik? nagykn össze vagyok zavarodva (L)

Figyelt kérdés

2021. febr. 15. 01:07
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
En lany vagyok es novel nem hiszem, hogy le tudnek fekudni, de egy csomoszor volt csok mas lannyal meg kicsit ‘melyebb’ dolgok is, de megszeretni se tudnek egy not amugy. Erdekes ez
2021. febr. 15. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
62%
Igen létezik, te vagy rá az élő példa. Úgy hívják heteroromantikus biszex.
2021. febr. 15. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem leszbikus vagy, de a heteronormatív beidegződések miatt a férfiak esztétikai/baráti vonzalmát többnek érzed.


Mivel férfival egyszerűbb lenne, nyitva akarod hagyni ezt az utat is, habár lever tőle a víz.


Ha vonzódsz valakihez, az nem undorít....

2021. febr. 15. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
65%

#2 nem biromantikus homoszexuális?


Amúgy hármassal egyetértek.

2021. febr. 15. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Én lassan másfél éve voltam utoljára f@szival. Az oral szörnyű, a szex meg uncsi. Lehet ha jönne valaki akit nagyon szeretlek, vele jó volna, de férfival csak kalandjaim voltak.

Lánnyal volt először orgazmusom, imádok oralozni velük és tegnap éjjel olyan orbitálisat élveztem felcsatival, amit egy férfival sohasem sikerült.

Szerelmes már voltam fiúba, de a szex nem volt jó. Jelenleg párkapcsolatban élek egy lánnyal. :)

Nem vagy egyedül. Lehet valamikor változik. Tapasztal, abból fogod megtudni, hogy merre 🙃🤭

2021. febr. 15. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
23/n
2021. febr. 15. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,sajnos nem igazán értek ehhez és tapasztalatlan is vagyok
2021. febr. 15. 08:30
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is így vagyok vele

A 3-asnak tudok nagyon igazat adni

2021. febr. 15. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A biromantikus homoszexuális lehet, de szerintem ha direktbe undorodik zsigerből, az azért elgondolkoztató.
2021. febr. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Én is igy voltam. Izgatott a kuki. De már annyira muszaly volzam szopni ! Nem bantam meg s azota is szopok. 25 éve vok bisex.
2021. febr. 20. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!