Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Egy érettebb, 38 éves nőnél...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy érettebb, 38 éves nőnél mire figyeljek, honnan tudom, hogy csak barátkozni akar vagy esetleg többet is?

Figyelt kérdés
én fiatalabb vagyok egy tizessel, de csak most fogadtam el , hogy a nők is érdekelnek, szóval nincs ilyenben tapasztalatom
2021. febr. 16. 20:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy 38 éves intelligens nőtől akár meg is kérdezheted, vagy udvariasan közeledhetsz is. Amennyiben valóban intelligens nem lesz gond. Legfeljebb mosolyogva nemet mond.
2021. febr. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
76%

Egy független 38 éves nő nem hiszem hogy csak barátkozni akar.

De az is biztos hogy nem egy nyeretlen kétévesre van szüksége.

Ő azt várja el egy 10 évvel fiatalabbtól hogy elégítse ki rendesen és bírja a tempót reggelig.

2021. febr. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
udvariasan hogy közeledjek??? :)
2021. febr. 16. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!