Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Egy szép szingli lány felhagyh...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy szép szingli lány felhagyhat a fiúzással, ha a kevésbé szép barátnője jobban kielégíti?

Figyelt kérdés

2021. febr. 21. 11:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Melyik vagy te a sztoriból? A szép lány, a reménykedő barátnő, vagy egy féltékeny fiú esetleg?
2021. febr. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A barátnő
2021. febr. 21. 11:12
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szoval te vagy a bizonytalan de birtoklásmániás csaj aha
2021. febr. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha a fiúkhoz érzelmileg jobban vonzódik, fiúval akar kapcsolatot, akkor nem valószínű, max ideig óráig el lesz veled ha biszex, és tényleg jó veled a szex.
2021. febr. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
FelhagyHAT... ha szeret, vonzódik hozzád, azaz vannak érzések, kapcsolatban vagytok ÉS nincs úgymond szüksége pasikra IS. Ezt viszont te látod rajta és semmi köze hozzá hogy ki mennyire csinos, mert ez egy belső tulajdonság nem külső.
2021. febr. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
13%
Biszex. Mindkèt nem kell neki. Egy ideig kibirja farok nélkúl, de ne reménykedj higy beéri veled. 2 évig éltem biszex nővel tudom.
2021. febr. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne reménykedj.Nem fogja a fiúzást befejezni.

Nekem (férfi) volt egy haverom,aki nagyon jól kielégített a saját örömére,mégis nőztem.

2021. febr. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

#6 egy biszex nővel jártál nem az összessel.

Én is biszex vagyok és nővel képzelem az életem.

2021. febr. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!