Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Próbáltam zuhanyzásnál feldugn...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Próbáltam zuhanyzásnál feldugni az ujjam de nem ment. Mit csinálok roszzul?

Figyelt kérdés
Egyszerüen nem tudom bedugni még egy ujjam se, mert feszít, kellemetlen. Mit javasoltok?

2021. febr. 27. 16:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
kevés a síkosítás és az előjáték
2021. febr. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Kényelmesen póz, ellazulás,

sok síkosító, lassú behatolás.

Elsőre lehet hogy még így is kellemetlen lesz. Gyakoroljad, megéri. ;)

2021. febr. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
58%
Tusfürdőzd be az ujjadat. Úgy menni fog
2021. febr. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Javaslom a sikosító használatát.
2021. febr. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Noren1989 ***** válasza:
28%
Majd az én ujjam jó lesz, hidd el :D
2021. febr. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
62%
En mar egy fogkefét is meg van egy gyerekkori kemiai fozo hosszu pohar mar olyat is bedugtam a fenekembe:D
2021. febr. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Használj sikosítót, esetleg tusfürdőt, vagy sampont. Menni fog, főleg, ha nagyon szeretnéd megujjazni magad. Nekem síkosító nélkül két ujjam megy be.
2021. márc. 1. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem se sikerül soha a spontán ujjazás zuhanyzás közben, mindig félreugranak rémülten
2021. márc. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Soha ne kerüljön beléd vegyszer. 3as miatt. Tusfürdő ne kerüljön beléd mert még jobban befeszülsz tőle lehetsz is rá allergiás, vagy begörcsölhetsz tőle (tapasztalat). A víz is ugyanilyen hogy kiszárít és azért feszül. Ugyanaz a jelenség mint mikor sokáig víz éri a kezed és kiszáradnak az ujjaid. Amikor tiszta vagy teljesen nyálazd be az ujjad hogy síkosítsd (így oldom meg ha nincs közelben síkosító) és fordulj el a víztől hogy ne érjen a feneked alá, ha zuhany alatt vagy
2021. márc. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!