Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mennyire furcsa, hogyha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire furcsa, hogyha meglátok egy nekem tetsző lányt, ugyanolyan erős nemi vágyat érzek, mint amit általában férfiakhoz társítanak? (bi/lány)

Figyelt kérdés
Ezalatt arra gondolok, hogy volt már rá példa, hogy amikor tetszett egy lány, teljesen véletlenszerűen eszembe jutottak olyan gondolatok róla, hogy "Hú de kiny..lnám, addig csinálnám amíg el nem jutna a csúcspontra" (bocsánat a vulgáris megfogalmazásért). Ez mennyire furcsa? Nem a férfiak szoktak általában ennyire erős vágyat érezni? Persze amikor egy srác tetszik, akkor meg olyan dolgok jutnak eszembe, hogy "Szívesen lovagolnék rajta", szóval hasonló szinten van a vonzódásom a két nem iránt, de azt soha nem éreztem furcsának, hogy férfitől jövök ennyire lázba, attól viszont zavarba jövök, hogy nőtől is.

2021. márc. 3. 13:47
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia, bár én hetero fiú vagyok szerintem ez teljesen normális, hisz mint a, 2nem vonz téged.

Ez így van helyen 😊

18f

2021. márc. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez teljesen normális, hisz BI ezt jelenti:-)
2021. márc. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!