Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Kialakulhatott bennem a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kialakulhatott bennem a biszexualitás azért, mert sokat vagyok egyedül, magányos vagyok és unatkozom?

Figyelt kérdés

2021. márc. 5. 17:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
70%
Nem. Eddig is az voltál.
2021. márc. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
66%

Igen. Böriben az elítéltek, vagy régen a hajókon a tengerészek szerinted azért fanyalodtak egymásra, mert annyira nagy homoszexuálisok voltak és már fogadták volna örökbe a gyerekeket, meg mentek volna a Pride-ra? Nem. Hanem, azért mert nem volt nő.


És ha nincs pussy, akkor sok férfi úgy van vele egy idő után, hogy jó lesz a boypussy is.

2021. márc. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
47%

2

Voltál te már börtönben vagy csak filmekből szerzed az információkat? Ugye tudod, hogy a börtönökben utálják a homokosokat? Ez legfeljebb fiataloknál jelentős, az is csak Magyarországon a cigányok miatt.

2021. márc. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

3. Lehet félreértettél. Csak azt mondom, hogy létezhetnek olyan körülmények, élethelyzetek, amikor férfiak azért kezdenek egymással szexelni, mert női partner nem elérhető. De ha lenne nő, akkor eszükbe sem jutna az életben soha férfival csinálni.


Egyébként én is LMBTQ vagyok.

2021. márc. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
32%

4

Csak azok folyamodnak ehhez, akik alapból rendelkeztek homoszexuális hajlammal.

2021. márc. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Tehát inkább úgy gondolom, hogy nem volt lehetőségük megtapasztalni a homoszexualitást, ezért csak akkor gondolnak rá, ha éppen nincs nő.
2021. márc. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

5-6.

Meg mondjuk rájuk lehet mondani, hogy a Kinsey-skálán akkor 1-es kategóriájúak. Más férfiak sokkal kevésbé vonzzák őket, mint a nők általában.

2021. márc. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

amúgy simán lehet, ha nincs ló jó a szamár is, tartja a mondás

bár ez benned szerintem egyfajta kényszerűségből alakulhatott ki, ugye ahogyan te is leírtad a magány miatt

2021. márc. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
76%
Ha ez így működne, egy nő se lenne biszex.
2021. márc. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
47%
Nem, ez eddig is benned volt, csak most előjött a magány hatására. Nincs gond, éld meg a vágyad.
2021. márc. 6. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!