Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Most ilyenkor mi van??

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ilyenkor mi van??

Figyelt kérdés

Van egy haverom, aki nagyon tetszik. Mindketten fiúk vagyunk. Senki sem tudja rólam, hogy a fiúkhoz vonzódom. Soha semmi jelét nem adtam. Ő sem tudja, hogy tetszik. Igyekeztem titokban tartani. Tapasztalatom fiúkkal 0. Gyakran alszunk egymásnál, de nincs semmi (eddig) csak barátság. Legutóbb az esti fürdés után ilyet szólt, ha van kedvem legközelebb mehetünk együtt, és segíthetünk egymásnak hátat mosni. Nevetéssel vette el a komolyságát. Szerintetek mi van?

1. Csak egy hülye poén, semmi komoly.

2. Megsejtette, és így akarja megtudni rólam a biztosat, hogy mit reagálok. De nem akar semmit.

3. Rájött / sejti rólam, és arra céloz, hogy összejönne velem.


Azt válaszoltam, hogy még meggondolom, elütve a konkrét választ.



2021. márc. 8. 22:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem csak egy hülye poén 😂 De én a helyedben belemennék egy ártatlan zuhanyba, legalább látod sokat és közel vagytok! 😉 Ebből lehet tovább lépni!😇 Ha gondolod, írj privibe, volt már ilyen haverommal😂
2021. márc. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem poén. Nekem nagyon sok hetero haverom van, es a mai napig szoktak ilyen hülyeségekkel viccelődni.

Én a helyedben nem gondolnám túl, rosszul jöhetsz ki belőle.

2021. márc. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
77%
Közös zuhany nagyon sok hetero haverommal volt már xD Hátmosás is xd
2021. márc. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát nagyobb sansszal szerintem enyhe próbálkozás. A haverokkal elég sok minden volt már, szex is - csak volt köztünk nő. Viszont aki kőheteró az nem akarja egyik haverjával sem együtt mosni a hátát, még akkor sem ha közös fürdőben együtt tusolnak.
2021. márc. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
91%

Legközelebbi ott alvásnál intézd úgy, hogy amikor készülődsz fürdeni, vetkőzz le előtte és kérdezd meg, hogy akkor megmossa e a hátad?!

A reakciója őszinte lesz és minden kérdésedre választ kapsz 😉

Ha kiröhög és elhajt, akkor röhögj te is és tudod hogy csak poén volt

Ha zavarba jön, akkor tuti bejössz neki, csak titkolja

Ha esetleg mérgesen reagál, akkor röhögj “azt hitted, zavarba hozol, te kis homi” és akkor tudod, hogy hetero és csak vicc volt

2021. márc. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
80%
Legközelebb hozd fel te poénból. Mondjuk csak odavágod neki, hogy "na mivan nem akarod a hátam megmosni?" Aztán majd látod hogy hogyan reagál. Ha nem volt komoly akkor te is mondhatod hogy poénnak szántad, ha pedig esetleg belemenne akkor kiderült a dolog. Sok sikert, szorítok hogy összejöjjön! :D
2021. márc. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ő biszex? Lehet te is bejössz neki és nem tudja, hogyan közeledjen ezért hozta fel így, puhatolózik. A következő alkalommal felhozhatod te is a dolgot és a reakciójától függően, ahogy előbbre is írták, bármi lehet.
2021. márc. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Én simán képes lennék a haverjaimmal együtt fürdeni heteró ként is.

Szerintem semmi gá nincs benne, vagy semmi szexuális dolog.

Edzőtáborokon így is a srácok, a gyerekektöl a felnőttekig, képesek egymás előtt fürödni, minden gáás nélkúl.

21/f

2021. márc. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
8-as: ez tény, de azokban a helyzetekben nem kettesben történik a dolog és nem otthon, hanem "nyilvános" helyen. Ez azért picit másaabb szerintem.
2021. márc. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
31%
Ne kockáztass hogy komolyan veszed szerintem...
2021. márc. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!