Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Milyen identitású emberek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen identitású emberek vonzódnak transzokhoz?

Figyelt kérdés

Mi vonz titeket bennük?

Férfi nő vagy transz vonz titeket jobban?



2021. márc. 15. 03:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Az identitás azt jelenti hogy fiú vagy e vagy lány.

“Milyen szexualitású emberek vonzódnak a transzokhoz?” -szerintem ezt akartad kérdezni.

Valószínűleg inkább biszexek vagy pánszexek, de hetero ember is vonzódhat transzhoz ha kicsit elfogadóbb.

Transz alatt ne csak egy kisminkelt parókás szoknyás pasira gondolj, mert pénz kérdése az egész. Olyan fejlett az orvostudomány, hogy hormonkezelés és műtét után sok esetben egyáltalán nem fog hasonlítani az illető az eredeti nemére.

2021. márc. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
78%
A kategóriák nem férfi, nő és transz. A transznők a nő kategóriába tartoznak, a transzférfiak a férfi kategóriába. A transz az csak egy melléknév. Olyan mintha azt mondanád hogy valaki magas. A transz ellentéte a cisz, akik pedig a született nemükkel azonosulnak. Azt ha valaki a transz emberekhez vonzódik csak skolioszexuálisnak hívják, ami egy fétis. Ez nem egy olyan szexualitás mint a homoszexuális és biszexuális, itt csak azért vonzódnak irántuk mert ők transzneműek. Szerintem át kéne gondolnod ezt jobban. Nem lesz úgy egészséges kapcsolatod, ha csak azt nézed hogy ki transz és ki nem.
2021. márc. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én pl szeretném egyszer (vagy többször) kipróbálni egy transz férfival. De csak ha nem nőies. Transz nővel soha, mint ahogyan a lányos kinézetű melegekkel se. Ilyen vagyok, nekem ez jön be, mielőtt letámadna valaki.
2021. márc. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!