Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Szerintetek mely magyar...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mely magyar hírességek biszexek vagy leszbikusok? Inkább olyanok akikre azt súgja a megérzésetek.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Csak úgy elgondolás végett. No meg persze kíváncsi vagyok, hogy páran gondoltak-e azokra akikre én is.



2021. márc. 15. 14:58
 1/8 anonim ***** válasza:
19%

Konkrét ismereteim vannak! De nem hozom nyilvánosságra, sem itt sem máshol! Ezek olyan személyiségi jogokat sértő dolgok amelyek nem egyeztethetőek össze az én elveimmel!

Privátot nem kérek!

2021. márc. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
1-es, akkor miért írtál? Hogy irigykedjenek rád?
2021. márc. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
nekem nem igazán vannak ilyennel kapcsolatban "megérzéseim", mindig is béna voltam a nemi identitás megtippelésében, szóval valaki más véleményét fogom feldobni: nótár mari (leszbikus)
2021. márc. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%
#2, válaszolt a kérdésre, tudod itt azt kell csinálni
2021. márc. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

#4,


Jogos :)

2021. márc. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
27%

Nem megérzés hanem konkrét infó! De ugye nem gondoltad komolyan, hogy ide vagy máshova nyilvánosan kiírjuk az illetők neveit!

Ha ők nyilvánosan beismerik, elmondják, az az ő dolguk, de másoktól ilyet ne várjál!

Nem kérek privátot!

2021. márc. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
37%
A Zanzibar-os Ritáról is mondták már,hogy leszbikus.
2021. márc. 16. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
A kérdés a megérzésre irányul. Nem arra akikről konkrétan tudjátok..
2021. márc. 18. 11:00

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!