Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Történt már veled olyan, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Történt már veled olyan, hogy közös zuhanyzóban valaki nagyon nézett? Az illető, hogy nézett ki, hogy reagáltad le a szitut?

Figyelt kérdés
tusoló, meztelen, pucér

2021. márc. 18. 16:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%

Igen, a zuhanyzóban egy bajszos 40 körüli faszi eléggé bámulta a péniszemet, amikor észrevettem akkor a szemébe néztem és összehúztam a szemöldökömet, amire kellemetlenül elnézett és utána nem bámult tovább.

25f

2021. márc. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

az usziban még tinikoromban nézett a szembe levő lány , akkor még nem is foglalkoztam vele de ma már lehet felhívásnak venném egy ˇkeringőre.

talán még bele is mennék.

2021. márc. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen volt beszélgettünk a zuhanyzoban ő meg a farkamat bámulta. Nem érdekelt.
2021. márc. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
mindig elöfordul,,en is megnezem masét es engem is neznek,ez természetes,mindenki hasonlitgatja amásét az övéhez,,egyszer vlt olyan ,hogy láttam masztizni zuhanyzoban egy csavot..nem zavartatta magat
2021. márc. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
90%

Elofordult mar párszor, de nem zavar, sőt örülök, ha valakinek bejön a testem vagy a farkam. Még akkor is ha ezekből nem lesz semmi. :)


Egyszer egy negyvenes fickó az edzőterem zuhanyzójában is beszélgetett velem, amit még az öltözőben kezdtünk el.

Éreztem hogy kezd merevedésem lenni, ezért inkább gyorsan a fal felé fordultam. Na az azért ciki volt. :)

2021. márc. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Csapatsportot űzök és mindennapos hogy nézik a pélómat zuhany közben. Ez kölcsönös és ahogy látom, mindenki csinálja szóval ez van. Gázos szitu nekem nem volt belőle, másnak volt már kínos merevedése amivel pár hétig szivattuk is de aztán el lett felejtve 😂
2021. márc. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

egyszer egy fiu nagyon nezett a szembe levö tusoloba strandon.

egy idö utan hatat forditottam nekimert picit zavarba voltam es felallt a farkam.

2021. márc. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Szokott ilyen lenni. Nem állok ellent a dolognak. Mosolygok ha bejön a pasi, és alakult már így szex is.
2021. márc. 19. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Had nézzen engem bárki, egyáltalán nem zavar.

Én sose fordulok el, vagy takarom el magam közös tusolókban. Szerintem az, hogy egymás előtt meztelenek az emberek, az zermészetes.

21/f

2021. márc. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Igen történt ilyen. Egyből levettem, hogy azért állt be a szemközti tusolóba, mert tetszettem neki és hogy nézhessen engem. Biszex vagyok, így nem zavart a szitu. Nekem is bejött az illető, amit ő is észrevett. Mindkét részről merevedés lett. Ennyi. Más nem volt jelen.
2021. márc. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!