Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Összevesztem a barátommal,és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összevesztem a barátommal,és a barátnőmnél aludtam.Feküdtem mellette,és elkezdett ölelni,simogatni.Aztán csókoloztunk.Félrehúzta a bugyimat,és nyalt.Élveztem.Akkor most leszbikus vagyok? L

Figyelt kérdés
2021. márc. 21. 08:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát a baratnőd tuti
2021. márc. 21. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Noren1989 ***** válasza:
91%
Kivàló sztori, mesélj még 🥱😘
2021. márc. 21. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%

Rövid válasz:

Amennyiben a férfiak érdekelnek főleg, semmiképpen nem vagy leszbikus. Esetleg biszex lehetsz, ha mindkettő nemhez vonzódsz nagyjából egyformán.


Hosszú válasz:

Egy elképzelés szerint a szexuális irányultság egy skálán képzelhető el, aminek a két végpontja a teljesen homoszexuális, illetve a teljesen heteroszexuális. Ahogyan haladunk a skála közepe felé, egyre inkább nő a "rugalmasság", ha fogalmazhatok így. Ebben a felfogásban pedig létezik olyan ember, aki alapvetően hetero, de nagyon ritkán egyszer-egyszer érdeklődést mutat a saját neme iránt, valamint létezik olyan is, aki homoszexuális, de olykor esetleg egy-egy ellenkező neművel fekszik le/ellenkező neműbe szeret bele.

2021. márc. 21. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon sántít...
2021. márc. 21. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
86%

Jó, tegyük fel hogy elhiszem.

Biszex vagy.

2021. márc. 21. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt így konkrétan nem hiszem el.

Volt, hogy összekaptam a barátnőmmel, telefon, és átmentem az egyik barátomhoz.

De ott nem bugyiba nyúlás és szipi-szopi volt, hanem megittunk pár egység sört és konyakot, s amíg elviselhető idő volt kinn, pingpongoztunk a kertben, majd valami "kardos-b*szós" játékot játszottunk számítógépen. :)

2021. márc. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
77%
Ezt csinálta barátnőm is.
2021. márc. 22. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!