Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Nagymellek jobban izgatják a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagymellek jobban izgatják a fantáziátokat vagy a mellmèret nem szamit különösebben srácok?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok arra hogy mit gondoltok, nagymellek jobban beindit titeket vagy úgy különösebben nem? Illetve vágytok arra hogy egyszerre több nagymellű lánnyal szexeljetek egyszerre vagy annyira nem fontos a mellmèret csak egyszerre több nővel legyetek aktusban?

(Egyszerű kíváncsiság 20/L)



2021. márc. 21. 17:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
71%
A nagy jobban beindít, de az még inkább ha nem feszes.
2021. márc. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
86%
a kis mell nekem kicsit jobban tetszik
2021. márc. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Noren1989 ***** válasza:
84%

Nekem is a kisebb,max b-s mellek a kedvenceim. A csepp alakúak, 10forintos méretű,könnyen izgatható mellbimbóval.


Nem, nem milire mérem a tízforintos méretet 😅😜

2021. márc. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
89%
Nekem nem fontos a mellméret, inkább az összkép legyen jó. A több nő ellen sincs kifogásom, függetlenül a mellük méretétől. De eggyel is jól elvagyok általában. :)
2021. márc. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
89%
A válaszom igen, csak pont fordítva. A kis mellek indítanak be.
2021. márc. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Inkább a kis melleket szeretem én is, de ha csak nagy jut, azzal sincs problémám.
2021. márc. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
85%
Annyira nem számít a mellméret, és arra se vágyom KÜLÖNÖSEBBEN, hogy egyszerre nem tudom hánnyal legyek együtt, na de nem akarom a szentet játszani, szóval ha választanom kéne, akkor a nagyobbat mondanám, az talán jobban tetszik, és a többest is kipróbálnám azért, ha úgy adódna :D
2021. márc. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk a fenék formája jobban izgat 🤷‍♂️ #6
2021. márc. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Vizuálisan hamarabb beindít, de egyébként meg lényegtelen.
2021. márc. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
90%

A nagy mell sokkal jobban felizgat, főleg ha valamennyire lóg is. Szeretek vele foglalkozni is nagyon. A kis mell nekem fiús.

Annyira nem gondolkodom több lányban, de nyitott lennék rá. Azért azt a 2 lány ki is kell elégíteni :) legalábbis nekem ez lenne a legfontosabb.

42F

2021. márc. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!