Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ha szeretnék passzívként két...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szeretnék passzívként két aktív sráccal szexelni, akkor érdemesebb megkérdeznem két haveromat, hogy megdugnának-e ketten vagy két ismeretlent keresni a neten?

Figyelt kérdés

Nekem nincsenek biszex vagy meleg haverjaim vagy barátaim, legalább is nem tudok róla.

És ha esetleg konkrétan rákérdeznék két haveromnál erre, félek, hogy sohatöbbet nem beszélnének velem.

Akkor ezek alapján érdemesebb idegen pasikkal ismerkedni a neten és úgy találni két aktívot, akikkel kipróbálhatom a passzív szerepet?

Ti mit javasolnátok ?


2021. márc. 23. 10:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha elvesztheted a barátaid, akkor semmiképp ne őket válaszd
2021. márc. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Idegennel, szerintem egyértelmű.
2021. márc. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Maradj az idegennél, egy ilyen élmény után jó esetben úgyis barátok lesztek.


Én is idegennel próbálom ki, ha egyszer sor kerül rá.

2021. márc. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

eddig meggyőztetek, hogy két idegennel próbáljam ki

és ilyen esetben hogy jobb?


keresek egy idegent mondjuk egy szexpartnerkeresőn és ő mondjuk hozza magával a haverját

vagy esetleg keresek ugyanitt két szexpartner (akik egymást sem ismerek) és úgy megszervezem, hogy mindhárman egy helyen legyünk

melyik a jobb megoldás?

2021. márc. 23. 15:20
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát ha meg tudsz bízni a gyakoris emberekben és még szerencséd is van, ha elmennek akkor jó itt is.
2021. márc. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem a 3-asom úgy volt, hogy egy városban tartózkodtam egy hétvégén, felnéztem a társkeresőre, ahol egy pasi keresett valakit, mondta, hogy a bi haverja is megy hozz, lenne-e kedvem csatlakozni?

El is jött értem kocsival, iszogattunk, beszélgettük, szaunáztunk, a többi meg jött magától.

2021. márc. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Keress egy srácot, ha van haverja még jobb.
2021. márc. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Elmentem szopni egyet, neten beszeltuk le. Par perc utan mondta h van itthon egy masik srac is, behivta es ketten szopattak. Orultem hogy csak sodrodnom kellett.


Amugy mindenkepp idegenekkel probalok osszehozni ilyesmit.

2021. ápr. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Egyik haverom sem vállalta, hogy megdugjon, se külön, se többesben...

Úgy néz ki, marad idegenekkel.

Vagy személyesen mondjuk keresek a magnum szaunában vagy esetleg az interneten..


Bár gyanítom, nem lesz könnyű két jófej, normális aktívot találni, akikkel szexelnénk mondjuk egy szállodában...

2021. ápr. 28. 11:26

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!