Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lányok, előfordult már, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, előfordult már, hogy szerepcserés szexben azt mondtátok a pasinak, hogy most képzelje azt, hogy igazi farok van benne? Vagy hogy idővel az is lesz benne?

Figyelt kérdés

2021. márc. 24. 09:52
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
88%
igen
2021. márc. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
32%
Kizàrtnak tartom hogy egy pasit megdugjak. Azt is hogy biszexel legyek. Undorító.
2021. márc. 24. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
80%

Nem tudom mi undorító van benne...

En hatalmasabbat élvezek így, mint bárhogy:)

Szopni is szeretem a strapont!

2021. márc. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Ne hergeljük a lányokat, csak hallgassuk meg őket.
2021. márc. 24. 10:28
 5/28 anonim ***** válasza:
45%
#3, te sem vagy komplett, annyi undorítóság van benne, hogy egy IGAZI férfi nem csinál ilyet, nem is csodálom, hogy így nem kelletek a csajoknak, a lányoknak férfi kell és nem valami ferdehajlamú selejt
2021. márc. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
55%
A szememben nem fèrfi akit szopatnak vagy dugnak.
2021. márc. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
67%
Én vagyok a hármas. Mivel szerepcsere, nem is vagyok akkor férfi :) Ezert jó olyankor pl tangát is viselnem. Sőt lany nevet is adhat a partner. Amúgy meg sok lánynak bejön. Kinek a pap. Kinek a paplan. Nem kell most ezen kiakadni. Mindenkinek más jön be.
2021. márc. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
86%
6: Bejárhatod az egész oldalt ezzel a dumával. Attól még nem lesz kevésbé bunkóság, és nem is lesz igazabb. Egy pasi akit megdugtak annak jó volt. Te meg egy fapina vagy. Vagy inkább egy pasi aki már unja a homoszexuális rovatban oltogatást. Ez esetben csak nemileg vagy férfi, de igazi férfi sose leszel. Törődj bele, és bújkálj a sötétben te, oda való vagy.
2021. márc. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
37%
Ezt a lúzert!!!! 😂😂😂 (A 6-os, 5-ös, 2-es..)
2021. márc. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
20%

“Bejárhatod az egész oldalt ezzel a dumával. “

Azt hiszed egy ember gondolkodik így? Szerintem inkább a heterok 90 százaléka.

2021. márc. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!