Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ez erőszaknak számít?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez erőszaknak számít?

Figyelt kérdés
Pár napja egy csapat férfival szexeltem, megkértem őket, hogy ne legyenek durvák mert azt nem szeretem, de ők ezt később nem tartották be. Mivel erősebbek voltak mint én, ezért nem bírtam ellenkezni, nem hagyták abba amikor kértem őket. A végén pedig direkt az arcomra és a hajamra élveztek, és szétkenték rajtam. Azóta folyton rossz érzésem van ettől. 21F

2021. márc. 26. 14:10
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
89%
Igen! Ez nemi erőszak
2021. márc. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
34%
Igen az, de gondolhattad volna hogy ez lesz... Ennyi kanos férfi 😏
2021. márc. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
81%
Persze, az áldozat hibáztatás a legkönnyebb... Miért kell még jobban bele szúrni? Így is rosszul érzi magát.
2021. márc. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
14:18# könnyen beszélsz, nem veled bántak úgy mint egy tárggyal.
2021. márc. 26. 14:24
 5/25 anonim ***** válasza:
60%

Igen kettes, nem is értem hogy gondolhatja a FÉRFIAKRÓL, hogy nem ragadtak meg egy párzási szezonban lévő korcs ösztönlény szintjén, és képesek korrektül betartani amit megbeszéltek, tisztelni a nőt. Valóban a kérdező hibája... 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

Egyébként igen, ez nemi erőszak. Sajnálom hogy ilyenen estél át, remélem hogy azért nem egyedül szenvedsz vele, hanem megpróbálod szakemberrel feldolgozni.

2021. márc. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
92%

Kérdező, igen mindenképpen annak számít.

Teljesen ismeretlenek voltak?

2021. márc. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Egyet ismertem csak közülük, de nem ő nem barát volt, csak egy ismerős. Ő vitt el a többiekhez, összesen 12 voltunk.
2021. márc. 26. 14:32
 8/25 anonim ***** válasza:
94%
Igen, ez ebben a formában nemi erőszak. Sajnálom.
2021. márc. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
68%

Aham 12 fős orgia Covid idején... aztán ereszcsatorna is volt a közelben? :D


A tréfát félretéve, ha erővel, kényszerítéssel, megfélemlítéssel történik az aktus vagy annak valamilyen eleme akkor az erőszaknak számít. Példa: ha azt kérded ne az arcodra menjen, de a partnered mégis kikapja és sutyin arcra durrant nem erőszak csak bunkóság. Ha viszont erővel odatérdeltet, lenyom hogy márpedig hiába ellenkezel akkor is oda megy az már erőszak (akár volt előtte aktus akár nem).

2021. márc. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
89%

Szóval elmentél 10 random csávóhoz, mert volt pluszban 1, akit valamilyen szinten ismersz? Hát... bátor ember vagy. :D


Ettől függetlenül erőszaknak számít, mivel megmondtad, hogy hagyják abba.

2021. márc. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!