Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Turbó orgazmusról hallottatok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Turbó orgazmusról hallottatok?

Figyelt kérdés
Egy bi srác mesélt róla, de vidéki és azt mondja csak megmutatni tudja. Meg magadnak csinálni nem jó csak ha más. Más is hallott erről? Tényleg igaz hogy durván nagyot élvezel tőle?
2021. márc. 27. 13:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ilyen csak a faxod akarja fogdosni, te meg benyaltad a hülyeségét... 😁😄😂
2021. márc. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Sose hallottam róla, bár a fickó szándékai egyértelműek mit is akarhat 😅
2021. márc. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert nem hallottunk róla még lehet. Nézd ha nem zavar hogy fogdossa a farkad (és gondolom hogy nem zavar) akkor hajrá. De majd meséld el mi volt. Egyébként nekem verte már ki más és jó volt. Más mint magadnak. Verhetné újra csak mióta barátnője van újra azóta semmit se akar :D
2021. márc. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem van ilyen. Én egyszer egy olyan játékba mentem bele hogy a srác bekötötte a szemem. Aztán úgy játszott a farkammal. BRUTÁL NAGYOT élveztem. Simán hívnám turbó orgazmusnak. Utána ez többször is volt. Csak sajna a korona közbeszólt most...
2021. márc. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
83%
Megmutatni tudja, de te csináld 😅 Éééédes....
2021. márc. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!